جزییات خبر

سه شنبه / ۱۹ فروردین ۱۳۹۹ / ۱۱:۰۶
سرویس : اصفهان
کد خبر : ۱۷۴۱۶۲
گزارشگر : ۷۷

مددجویان اصفهانی 350 هزار ماسک بهداشتی تولید کردند

(سه شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۹) ۱۱:۰۶

مددجویان مجری طرح های اشتغال کمیته امداد در اصفهان، فولاد شهر و برخوار از اسفند ماه تاکنون بالغ بر 350 هزار ماسک، گان و لباس بیمارستانی تولید کردند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، کریم زارع، سرپرست کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان با بیان اینکه طرح های اشتغال مورد حمایت این نهاد دامنه وسیعی از فعالیت های اقتصادی را در بر می گیرند، گفت: بسیاری از مددجویانی که به تولید پوشاک و ملزومات بهداشتی اشتغال داشتند پس از همه گیری ویروس کرونا و کمبود اقلامی مانند ماسک و پوشش های بیمارستانی با تغییر در برنامه کاری خود به یاری جهادگران عرصه سلامت شتافتند.

وی با بیان اینکه مجریان طرح های اشتغال کمیته امداد در اصفهان، فولاد شهر و برخوار در حال حاضر به تولید این اقلام مشغول هستند، گفت: از ابتدای اسفند ماه تاکنون بالغ بر 350 هزار ماسک، گان و لباس بیمارستانی توسط آنها تولید شده است.
زارع ادامه داد: ظرفیت تولید این واحدها روزانه 7500 مورد است که در شهر اصفهان 4500 ماسک، گان و لباس بیمارستانی و در فولاد شهر و برخوار نیز به ترتیب 2000 و 1000 ماسک در روز تولید می شود.
سرپرست کمیته امداد استان اصفهان با تاکید بر اینکه هر نوع کمک به رونق مشاغل تولیدی به تقویت منافع ملی کمک می کند، خاطرنشان ساخت: در بحران ها نیز این تولید کنندگان هستند که قابلیت تغییر برنامه کاری خود برای کمک به کشور را دارند.
وی با تاکید بر اینکه توانمندسازی مددجویان تحت حمایت از برنامه های مهم این نهاد است که با جدیت و دقت بسیار زیاد پیگیری می شود، اظهار داشت: کمک به تولید 350 هزار ماسک، گان و لباس بیمارستانی توسط مددجویان اصفهانی یکی از شواهد محکم در رابطه با  تاثیر گذاری تلاش های کمیته امداد در راستای اشتغال و خودکفایی نیازمندان است.
انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۲۷۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید