جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۰ فروردین ۱۳۹۹ / ۰۸:۵۹
سرویس : تهران
کد خبر : ۱۷۴۱۸۲
گزارشگر : ۹۹

تولید روزانه 1500 لباس بیمارستانی (گان) توسط مرکز نیکوکاری مکتب العباس منطقه ۱۹ تهران

(چهارشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۹) ۰۸:۵۹

مدیرکل کمیته امداد استان تهران از تولید و ارسال رایگان روزانه ۱۵۰۰ گان(لباس های مخصوص کادر درمان) برای بیمارستان های درگیر بیماری کرونا توسط مرکز نیکوکاری کعب العباس(ع) منطقه ۱۹ تهران خبر داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سید ابوالفضل پرپنچی  گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا و پیشگیری و مقابله با آن، نیز با همت جمعی از خیرین این نهاد روزانه ملزومات بیمارستانی در این مرکز نیکوکاری تولید می شود.

وی با بیان اینکه هزینه تولید این لباس های بیمارستانی توسط خیران استان تامین و به صورت رایگان به بیمارستان‌های دولتی کشور ارسال می شود گفت: از زمان شیوع بیماری کرونا در سطح کشور این مرکز توانسته نیاز ۴۶ بیمارستان را تامین کند.

به گفته وی در حال حاضر ۷۰ خیر زن و مرد به صورت رایگان تحت نظارت بیمارستان شریعتی تهران، گان های بیمارستانی را برای پرستاران و کادر درمانی کشور تهیه می کنند.

مدیرکل کمیته امداد استان تهران با بیان اینکه با ادامه دار شدن فعالیت خیران در آینده نزدیک بتوان ماسک های بهداشتی را در این مرکز تولید کرد، ادامه داد: این اقدامات خیرخواهانه تا ابد در اذهان عموم باقی خواهند ماند چراکه خیران استان همیشه در صف خدمت به کشورشان هستند.

پرپنچی تاکید کرد که تهیه  و تولید این لباس ها به درخواست بیمارستان‌ها انجام شده و تاکنون بیمارستان‌های شریعتی، امام خمینی(ره)، مهدیه و کودکان تهران این ملزومات بیمارستانی را روزانه دریافت می کنند. 

انتهای پیام


تعداد بازدید : ۵۵۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید