جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۰ فروردین ۱۳۹۹ / ۰۹:۳۴
سرویس : سمنان
کد خبر : ۱۷۴۱۸۳
گزارشگر : ۸۴
انتصاب جدید در کمیته امداد استان:

مدیر نظارت و رسیدگی به شکایات کمیته امداد استان سمنان منصوب شد

(چهارشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۹) ۰۹:۳۴

محسن مسعودیان راد،مدیرکل کمیته امداد در حکمی محمد محسنی را به سمت مدیر نظارت و رسیدگی به شکایات کمیته امداد استان سمنان برای یک دوره دو ساله منصوب کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محسن مسعودیان راد،مدیرکل کمیته امداد در حکمی محمد محسنی را به سمت مدیر نظارت و رسیدگی به شکایات کمیته امداد استان سمنان برای یک دوره دو ساله منصوب کرد.

شایان ذکر است پیش از این علی ذوالفقاری عهده دار این مسئولیت بود که از زحمات چند ساله وی تجلیل و تقدیر شد.

 محمد محسنی نیز پیش از این رئیس کمیته امداد شهرستان مهدیشهر بود.

در متن این حکم آمده است:

 با توجه به نقش بی بدیل نهاد مقدس کمیته امداد (ره) در تحقق عدالت اقتصادی و خدمت رسانی به محرومان جامعه و با عنایت به تکالیف ابلاغی در اساسنامه این نهاد انقلابی انتظار دارد ضمن  بهره مندی از دانش مهارت نیروهای توانمند با رعایت اصول دقت جزئیات هوشیاری انصاف و بی طرفی در مسائل همچنین رعایت دقیق مفاد دستورالعمل های بازرسی و رسیدگی به شکایت در انجام امور مشروح اهتمام ورزید.

تقویت شاخص های سنجش میزان رضایت مددجویان و دیگر ارباب رجوع از واحدهای تابعه برای رسیدگی عادلانه و عالمانه به شکایت و پیگیری تا حصول نتیجه نهایی بازرسی و نظارت هدفمند و اثربخش و عملکرد واحدهای تابعه به منظور حصول اطمینان از حسن جریان امور .

اتخاذ تدابیر صحیح و برنامه‌ریزی مناسب برای تجزیه و تحلیل آسیب‌ها و مشکلات و ارائه راه‌حلهای کارشناسی و خلاقانه از طریق ارائه بسته‌های تحلیلی کاربردی و تصمیم‌ساز به عنوان خروجی گزارش ها.

رسیدگی دقیق و سریع  به شکایت ها و پیگیری حصول آن ها.

ارتباط مناسب و سازنده با نهادهای نظارتی و کنترلی نهادی های مرتبط.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۶۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید