جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۰ فروردین ۱۳۹۹ / ۱۰:۵۰
سرویس : زنجان
کد خبر : ۱۷۴۱۸۶
گزارشگر : ۸۷
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان عنوان کرد:

حرکت‌های خودجوش و عالمانه جوانان انقلابی ضامن توفیق در همه امور است

(چهارشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۹) ۱۰:۵۰

حرکت‌های خودجوش و عالمانه جوانان مو من انقلابی در بالا بردن بهره‌وری در کارها بسیار اثرگذار بوده و ضامن توفیق در همه امور است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد ، هدایت صفری ، در نشست شورای مدیران ، با تبریک سالروز میلاد حضرت علی‌اکبر (ع) ، روز و هفته جوان به بیانات مقام معظم رهبری (مدظله العالی ) در بیانیه گام دوم انقلاب در مورد جوانان اشاره کرد و گفت: نقش جوانان در  طول عمر بابرکت نظام مقدس جمهوری اسلامی و در همه عرصه‌ها بسیار اثرگذار و بی‌بدیل بوده است.

وی بابیان اینکه شور ، نشاط ، تقید ، تعهد ، مسئولیت‌پذیری و حضور میدانی از شاخص‌های جوانان مو من انقلابی ایران اسلامی است ، افزود: با تکیه‌بر همین شاخص‌ها حرکت‌های خودجوش و عالمانه جوانان مو من انقلابی در بالا بردن بهره‌وری در کارها بسیار اثرگذار بوده و ضامن توفیق در همه امور است.

صفری به حضور مؤثر جوانان در مبارزه با تهدیدات مختلف علیه نظام اشاره کرد و ادامه داد : تفاوت ایران اسلامی و کشورهای دیگر در مدیریت مخاطرات مختلف ، پای‌کار بودن جوانان بسیجی و ولایی در همه صحنه‌ها و مشارکت داوطلبانه و مسئولانه گروه‌های جهادی و انقلابی در مسائل سیاسی ، اجتماعی و اقتصادی است.

وی با اشاره به مبارزه هم‌زمان با ویروس کرونا و چالش‌های اقتصادی حاصل از تحریم‌های ظالمانه دشمنان علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ، تصریح کرد: همراهی دلسوزانه جوانان انقلابی با مدافعان سلامت درصحنه مبارزه با ویروس منحوس کرونا و فعالیت‌های خیرخواهانه آن‌ها در کمک به اقشار نیازمند در شرایط کنونی موجب امیدبخشی در جامعه شده و از مصادیق ملموس اثرگذاری حضور جوانان در مدیریت بحران‌ها و چالش‌ها در کشور است.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۲۵۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید