جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۰ فروردین ۱۳۹۹ / ۱۱:۰۱
سرویس : البرز
کد خبر : ۱۷۴۱۸۷
گزارشگر : ۹۸

۳ مرکز نیکوکاری با نام مبارک امام زمان (عج) به محرومان البرزی خدمت‌رسانی ‌می‌کنند

(چهارشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۹) ۱۱:۰۱

سه مرکز نیکوکاری با نام امام زمان (عج) حدود ۱۱ میلیارد ریال به مددجویان کمیته امداد امام (ره) البرز و سایر نیازمندان خدمت‌رسانی کردند.

 
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد محمدی فرد مدیرکل کمیته امداد البرز با اشاره به اینکه مراکز نیکوکاری پایگاه‌های مردمی توسعه خیر و احسان در سطح استان هستند گفت: در بین مراکز نیکوکاری فعال در استان البرز ۳ مرکز نیکوکاری بقیه الله الاعظم (عج) در ساوجبلاغ و ایتام صاحب‌الزمان (عج) در کرج و فدائیان حضرت مهدی (عج) در فردیس ضمن برقراری ارتباط با خیران و با بهره‌گیری از تمامی ظرفیت‌های محلی به مددجویان کمیته امداد امام (ره) البرز و سایر نیازمندان در زمینه‌های معیشتی خدمت‌رسانی می‌کنند.
وی با اشاره به اینکه توسعه ابعاد اجتماعی و مردمی ازجمله اهداف اصلی این نهاد است گفت افزود: سه مرکز نیکوکاری با نام امام زمان (عج) حدود ۱۱ میلیارد ریال به مددجویان کمیته امداد امام (ره) البرز و سایر نیازمندان خدمت‌رسانی کردند.
محمدی فرد با اشاره به نقش مهم مراکز نیکوکاری در کمک‌رسانی به عامه مردم آسیب‌دیده از بلایای طبیعی مانند زلزله و سیل و همچنین حمایت از نیازمندان در مقابله با بیماری کرونا به وسیله توزیع ماسک و اقلام بهداشتی و ضدعفونی کردن معابر گفت: مراکز نیکوکاری با استفاده از ظرفیت خیران در رفع مشکلات معیشتی مددجویان و نیازمندان البرزی و ارائه خدمات متنوع در زمینه‌های مسکن، جهیزیه، درمان، اشتغال و اعطای سبد کالا به محرومان فعالیت می‌کنند.
مدیرکل کمیته امداد البرز با تأکید بر اینکه ترغیب مردم به استفاده از روش‌های جدید شرکت در امور نیکوکاری در دستور کار کمیته امداد قرار دارد یادآور شد: مردم و خیران برای پرداخت صدقه و شرکت در امور نیکوکاری از طریق شماره تلفن ثابت ۳۵۵۷، تلفن همراه ۰۲۶۳۵۵۷ و کد دستوری# ۰۲۶*۸۸۷۷* استفاده کنند.
 
 
 
 
 
تعداد بازدید : ۵۰۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید