جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۰ فروردین ۱۳۹۹ / ۱۱:۲۴
سرویس : زنجان
کد خبر : ۱۷۴۱۸۸
گزارشگر : ۸۷
درپی هشدارهای هواشناسی و جلسه ویدئوکنفرانس استاندار زنجان

جلسه ستاد مدیریت بحران در کمیته امداد تشکیل شد

(چهارشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۹) ۱۱:۲۴

همه دفاتر کمیته امداد استان زنجان در آماده باش هستند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد ،هدایت صفری مدیرکل کمیته امداد استان زنجان،در نخستین جلسه ستاد مدیریت بحران این نهاد  با توجه به هشدارهای هواشناسی  مبنی بر بارش باران،وزش شدید باد وافت دما داستان گفت:روسای ادارات وهم کاران دخیل در این موضوع باید آمادگی کامل داشته   و اطلاع‌رسانی کافی به مددجویان تحت حمایت ارائه  دهند.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان به پیگیری و هماهنگی روسای ادارات شهرستان‌ها اشاره کردوافزود: روسای ادارات باید هماهنگی لازم  در خصوص مدجویانی که منازل آنها در مسیر سیلاب  قرار داشته یا خطر فروریختن وجود دارد نسبت به جابجایی انها اقدام نمایند.

وی همچنین به مراقبت از طرح‌ها وفاهای خودکفایی جامعه هدف کمیته امداد اشاره کرد و گفت:باید هشدارها و اطلاع‌رسانی لازم  به افراد در خصوص مراقبت از فضاهای خودکفایی مطرح‌های اشتغال ازجمله زنبورداری ،باغداری که ممکن است به دلیل افت دما  دچار آسیب شوند  ارائه شود.و احشامی که در مسیر سیلاب نگهداری می‌شوند، نسبت به جابجایی آن‌ها به مکانه‌ای امن  اقدام نمایند.

صفری  به خسارت‌های احتمالی بهابازارها وافت دما نیز اشاره کرد و گفت: باید در صورت خسارت احتمالی  سریعاً  نسبت به برآورد و ارزیابی خسارت‌های احتمالی به جامعه هدف  و ارائه گزارش به مراجع ذی‌ربط اقدام شود.

انتهای خبر

تعداد بازدید : ۲۸۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید