جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۰ فروردین ۱۳۹۹ / ۱۵:۰۴
سرویس : همدان
کد خبر : ۱۷۴۱۹۵
گزارشگر : ۹۶
مدیرکل کمیته امداد استان همدان اعلام کرد:

اقدامات انجام‌شده در جهت پیشگیری از شیوع کرونا در بین مددجویان همدانی

(چهارشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۹) ۱۵:۰۴

مدیرکل کمیته امداد استان همدان گفت: توزیع 6395 سبد بهداشتی، 20 هزار ماسک و 470 سبد غذایی از اقدامات انجام‌شده در جهت پیشگیری از شیوع کرونا در بین مددجویان تحت حمایت این نهاد بوده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، پیمان ترکمانه، مدیرکل کمیته امداد استان همدان با اشاره به تهیه و توزیع 6395 سبد بهداشتی در بین مددجویان تحت حمایت استان همدان، گفت: سبدهای بهداشتی به گروه‌های هدف (بیماران صعب‌العلاج، بیمار خاص، سالمندان، مادران باردار و شیرده و مددجویان عادی) ارائه‌شده است.
ترکمانه بابیان اینکه سبدهای بهداشتی شامل دستمال‌کاغذی، ماسک، دستکش، ژل ضدعفونی‌کننده، وایتکس و مواد شوینده (پودر رخت‌شویی و مایع ظرف‌شویی) است، ادامه داد: برای 6395 سبد بهداشتی بیش از 954 میلیون تومان هزینه پرداخت‌شده است.
وی گفت: سایر اقداماتی که به‌صورت شاخص در استان با همکاری و هم‌افزایی پرسنل امدادی، مددجویان، خیران، گروه‌های جهادی، مراکز نیکوکاری و یا سازمان‌ها و نهادهای رسمی و غیررسمی استان انجام‌شده است شامل عضویت در هسته مرکزی ستاد مردمی استانی و شهرستانی مبارزه با کرونا و ایجاد کارگاه‌های تولید ماسک و لباس بیمارستانی می‌شود.
مدیرکل کمیته امداد استان همدان همچنین با اشاره به توزیع 20 هزار عدد ماسک با مبلغ 30 میلیون تومان گفت: 470 سبد غذایی نیز در بین مددجویان نیازمند توزیع‌شده است که در این زمینه نیز 79 میلیون تومان پرداخت‌شده است.
وی در پایان از اجرای پویش نذر قربانی باهدف بهره‌مندی مددجویان از نذورات مردم و حامیان نیکوکار خبر داد و گفت: با مساعدت و اهداء نذورات قربانی همکاران امداد 27 رأس گوسفند به ارزش 62 میلیون تومان خریداری و بین 900 خانوار تحت حمایت توزیع شد.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۱۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید