جزییات خبر

یکشنبه / ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ / ۱۳:۱۶
سرویس : گلستان
کد خبر : ۱۷۴۲۸۶
گزارشگر : ۸۸

همدلی مسئولان گلستانی در اجرای رزمایش گسترده مواسات و کمک مومنانه

(یکشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۹) ۱۳:۱۶

جلسه هماهنگی رزمایش گسترده مواسات، همدلی و کمک مومنانه به نیازمندان و مستضعفان با حضور حضرت آیت الله نورمفیدی،نماینده ولی فقیه در استان گلستان و مسئولان استانی برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد،عیسی بابایی،مدیرکل کمیته امداد استان در این جلسه پیرامون فرمایشات رهبر فرزانه انقلاب به مواسات، همدلی و کمک مومنانه به افراد کم بضاعت و ضرورت اجرای این رزمایش گسترده،خواستار همکاری و همراهی مسئولان شد.
حضرت آیت الله نورمفیدی،نماینده ولی فقیه در استان گلستان در این جلسه گفت:فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مبنی بر اینکه (چه خوب است که یک رزمایش گسترده‌ای در کشور به وجود بیاید برای مواسات و همدلی و کمک مؤمنانه به نیازمندان و فقرا که این اگر اتّفاق بیفتد، خاطره‌ی خوشی را از امسال، در ذهنها خواهد گذاشت) با هدف تحقق بخشیدن به این پیام، از همه مسئولان خواست در این روزهای سخت از هیچ تلاشی دریغ نکنند.
  امام جمعه گرگان تصریح کرد: قرارگاه شهرستانی رزمایش مواسات با محوریت امامان جمعه در زمینه کمک به فقرا و نیازمندان در همه شهرستان های سراسر استان تشکیل شود.
حضرت آیت الله نورمفیدی با تاکید  بر مواسات و کار خیر مومنانه مردم و مسئولان استان گلستان خواستار هماهنگی و انسجام بیشتر بین ادارات و نهادها، شناخت ظرفیت های ممکن و فراخوان عمومی خیران و حفظ آبروی خانواده ها در شیوه اقدام کمک به نیازمندان آبرومند شد.
نماینده ولی فقیه در استان گلستان با قدردانی از خدمات مردم و مسئولان استان در حادثه سیل گلستان، خواستار اختصاص نذورات سالانه وهزینه های افطاری خیران و هم استانی های عزیز به این طرح شد.
بابایی نیز در این جلسه تصریح کرد: با توجه به وظیفه ذاتی کمیته امداد در کمک رسانی به محرومان و نیازمندان جامعه، در روزهای شیوع بیماری کرونا و شرایط اقتصادی افراد آسیب دیده، این نهاد آمادگی ارائه بانک اطلاعاتی جامعه هدف خود را به گروه های جهادی دارد.
مدیرکل کمیته امداد استان گلستان همچنین خاطر نشان کرد: باتوجه به شناخت و اشرافیت همکاران و مددکاران کمیته امداد بر لیست جامعه هدف ارائه شده به گروه های جهادی، آمادگی آنها را در کمک به توزیع هرچه سریعتر مساعدت های مردمی بین نیازمندان اعلام کرد.

انتهای پیام


تعداد بازدید : ۳۱۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید