جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۷ فروردین ۱۳۹۹ / ۱۳:۰۵
سرویس : گلستان
کد خبر : ۱۷۴۳۳۴
گزارشگر : ۸۸
مدیرکل کمیته امداد استان گلستان خبر داد

آغاز رزمایش ملی «بخشش ایرانیان» برای کمک به اقشار نیازمند

(چهارشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۹) ۱۳:۰۵

رزمایش ملی «بخشش ایرانیان» با رویکرد فراهم آوردن زمینه حضور خیران و برنامه‌ریزی عملیاتی برای رفع مشکلات اقشار نیازمند آسیب‌دیده از کرونا در کمیته امداد استان گلستان آغاز شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، عیسی بابایی، مدیرکل کمیته امداد استان گلستان گفت:این نهاد با لبیک به‌فرمان مقام معظم رهبری و به‌منظور عملیاتی نمودن فرمایشات ایشان در خصوص رسیدگی به اقشار آسیب دیده و نیازمند در آستانه ماه مبارک رمضان، رزمایش ملی “بخشش ایرانیان” را آغاز کرد.
وی تصریح کرد: با هدف کمک مومنانه به نیازمندان ،این نهاد در فضای حاکم بر جامعه  در روزهای شیوع ویروس کرونا برای کمک به افرادی که حداقل درآمد خود را در تامین  معیشت از دست داده اند وبه منظور بهره مندی حداکثری نیازمندان از کمک های خیران و نیکوکاران، رزمایش«بخشش ایرانیان» را  اجرا می کند.
بابایی عنوان کرد: کمیته امداد بعنوان متولی کمک به نیازمندان،همیشه فرمایشات ولی امر مسلمین را نصب‌العین خود قرار داده و در خط مقدم دستگیری از محرومان و نیازمندان ادای تکلیف می کند.
وی افزود : همه امدادگران در تلاشند با همراهی مردم، گروه‌های جهادی و سایر دستگاه‌های حمایتی از تمامی ظرفیتهای موجود استان  بهره برده و در آستانه ماه مبارک رمضان،ماه انفاق و دستگیری از نیازمندان با حضور جهادی خود، برای خدمت خالصانه به مستمندان  و اقشار آسیب‌دیده ازویروس منحوس  کرونا انجام وظیفه کنند.
بابایی خاطرنشان کرد: در حال حاضر تمامی ادارات کمیته امداد و مراکز نیکوکاری در سطح استان آماده جمع‌آوری و توزیع کمک‌های مردمی و انسان دوستانه ی گلستانی ها بین اقشار نیازمندهستند.
مدیرکل کمیته امداد استان گلستان عنوان کرد: مردم خیر و نوعدوست گلستانی می توانند بدون مراجعه حضوری و از طریق واریز کمکهای نقدی خود به شماره‌ حساب ۰۱۱۱۸۰۴۶۸۹۰۰۸ بانک ملی و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۹۷۰۲۲۶ نزد بانک ملی و یا شماره گیری #017*8877*  به رزمایش ملی «بخشش ایرانیان» بپیوندند و این نهاد را در تهیه بسته های کمک معیشت و اقلام بهداشتی یاری کنند.

 
انتهای پیام


تعداد بازدید : ۳۲۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید