جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۷ فروردین ۱۳۹۹ / ۱۱:۴۵
سرویس : گلستان
کد خبر : ۱۷۴۳۳۵
گزارشگر : ۸۸
در دیدار نماینده منتخب مجلس با مدیرکل کمیته امداد گلستان مطرح شد

کاهش مراجعات کمیته امداد ، مستلزم اقدامات صحیح مسئولان کشور است

(چهارشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۹) ۱۱:۴۵

دکتر آریانپور، نماینده منتخب یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی مردم شهرستان های مینودشت،گالیکش،کلاله و مراوه تپه در دیدار با عیسی بابایی،مدیرکل کمیته امداد استان گلستان به موضوع کاهش مراجعات کمیته امداد که مستلزم اقدامات صحیح مسئولان است اشاره کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد،عیسی بابایی،مدیرکل کمیته امداد استان گلستان گفت: پیرامون فرمایشات رهبر فرزانه انقلاب به مواسات، همدلی و کمک مومنانه به افراد کم بضاعت ، کمیته امداد در آستانه ماه مبارک رمضان، رزمایش ملی "بخشش ایرانیان" را آغاز کرده است.
بابایی خاطر نشان کرد: این نهاد همزمان با شیوع ویروس کرونا در کشور، در چندین مرحله اقدام به توزیع اقلام بهداشتی و سبد غذایی بین مددجویان ،نیازمندان و کارگران فصلی  کرده است.
وی با اشاره به مشکلات معیشتی متاثر از سیل و ویروس کرونا افزود: تعداد  12 هزار نفر متقاضی برای دریافت  کمک و مستمری به این نهاد مراجعه کرده اند  و تعداد مراجعات مددجویی نسبت به سال گذشته 2 برابر شده است .
مدیرکل کمیته امداد استان گلستان با توجه به پرداخت 17میلیارد تومان مستمری ماهانه به معیشت بگیران این نهاد گفت:کمیته امداد در 36 سرفصل کاری به جامعه هدف خود خدمت رسانی می کند که تشویق و حمایت مددجویان به ایجاد اشتغال و توانمند سازی آنها به منظور تحقق درآمد ثابت در دستور کار ما قرار دارد.
وی با اشاره به اقدامات بسیار خوبی که درزمینه ساخت مسکن پس از وقوع  سیل استان در سال گذشته انجام شده یادآور شد: امسال نیز با تعامل و همکاری با بنیاد مسکن در نظر داریم همچون سال گذشته این روند را با جدیت بیشتر و  با  اولویت مناطق محروم و کم برخوردار ادامه دهیم.
دکتر آریانپور، منتخب یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی استان گلستان گفت: بهترین راه برای کاهش مراجعات کمیته امداد،انجام صحیح و درست کارها توسط دولت،مجلس و مسئولان است زیرا انجام صحیح فعالیت ها  و اتخاذ قوانین درست باعث کاهش مشکلات جامعه خواهد شد.
رضا آریانپور، منتخب یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی مردم شهرستان های مینودشت،گالیکش، کلاله و مراوه تپه در این دیدار آمادگی وهمکاری همه جانبه خود را با کمیته امداد  اعلام کرد.

 

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۸۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید