جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۷ فروردین ۱۳۹۹ / ۰۹:۱۴
سرویس : گلستان
کد خبر : ۱۷۴۳۳۶
گزارشگر : ۸۸

جشنواره فرهنگی – هنری "باران وحی" مددجویان کمیته امداد برگزار می شود

(چهارشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۹) ۰۹:۱۴

جشنواره فرهنگی – هنری "باران وحی" با رویکرد مضامین قرآنی ویژه مددجویان تحت حمایت کمیته امداد برگزار می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد،عیسی بابایی،مدیرکل کمیته امداد استان گلستان گفت: این جشنواره باهدف ترویج فرهنگ قرآنی و همچنین ایجاد جو نشاط و امید با رویکرد انس با قرآن در شرایط کنونی گسترش بیماری کرونا به‌صورت غیرحضوری و در فضای مجازی برگزار می شود.
بابایی افزود: این جشنواره با موضوعات معارف قرآنی، بخش آوایی، حفظ، هنر، دکلمه نویسی، دکلمه خوانی، مداحی، قصه‌گویی، نقاشی و صنایع‌دستی با محوریت و محتوای قرآنی،سخنرانی از کتاب "طرح کلی اندیشه اسلامی در قرآن" برگزار می‌شود.
مدیرکل کمیته امداد استان گلستان عنوان کرد: جشنواره فرهنگی – هنری "باران وحی" در دو مرحله مقدماتی و نهایی به‌صورت غیرحضوری برگزار می‌شود که مرحله مقدماتی آن از 15 اردیبهشت‌ماه تا پایان تیرماه در سطح استان اجرا و مرحله نهایی آن نیز در مردادماه به‌صورت کشوری برگزار خواهد شد.
بابایی خاطر نشان کرد: مددجویان گلستانی برای شرکت در این جشنواره می‌توانند از طریق ارتباط تلفنی با واحد فرهنگی کمیته های امداد در سطح استان یا مراجعه به کانال @baranevahi در پیام‌رسان‌ داخلی (بله) در جریان نحوه برگزاری آن قرار گیرند.
وی با اشاره به جوایز نفیس نفرات برتر این جشنواره یادآور شد: افراد در این جشنواره در سه رده سنی زیر 12 سال، 12 تا 16 سال و 16 سال به بالا باهم به رقابت می پردازند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۷۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید