جزییات خبر

چهارشنبه / ۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۱۲:۲۷
سرویس : گلستان
کد خبر : ۱۷۴۴۷۰
گزارشگر : ۴۸۷
قائم مقام کمیته امداد عنوان کرد؛

ایجاد 176 هزار فرصت شغلی برای مددجویان کمیته امداد در سال 98

(چهارشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۱۲:۲۷

قائم‌مقام کمیته امداد از ایجاد 176 هزار فرصت شغلی برای مددجویان کمیته امداد در سال 98 خبر داد و گفت: باید یک الگوی جدید توانمندسازی محرومان در کمیته امداد طراحی و اجرا شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، حسین صمصامی در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل کمیته امداد استان گلستان با اشاره به اینکه توانمندسازی مددجویان از اهداف اصلی کمیته امداد است، خاطرنشان کرد: تاکنون اقدامات بسیار خوبی برای اشتغال مددجویان انجام شده اما با توجه به مشکلات اقتصادی کشور و خانواده‌های نیازمند، این اقدامات کافی نبوده و برای توسعه این روند نیازمند برنامه‌های موثرتری هستیم.

قائم مقام کمیته امداد افزود: برای توانمندسازی خانواده‌های تحت حمایت و دهک‌های پایین جامعه، به منظور تامین معاش و رفع مشکلات اقتصادی آنها، یک الگوی جدید توانمندسازی باید بازطراحی شود.

وی به ایجاد 176 هزار فرصت شغلی برای مدجویان این نهاد در سال 98 اشاره کرد و افزود: امید است با اتخاذ تدابیر لازم و بهره‌مندی از امکانات موجود، اعتبارات دولتی و مشارکت‌های مردمی به بهترین نحو خدمت‌رسانی به اقشار نیازمند جامعه صورت گیرد.

صمصامی عنوان کرد: ضرورت دارد با واگذاری امور محرومان به خود مردم از طریق مراکز نیکوکاری و بهره‌مندی از ظرفیت بزرگ مردمی و خیران، گام‌های موثری در کمک و ارتقای سطح معیشتی نیازمندان جامعه برداریم.

در ادامه این مراسم، عیسی بابایی، مدیرکل کمیته امداد استان گلستان گفت: در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، مسئولیت رسیدگی به محرومان جامعه، امانت و میراث الهی است که باید به نحو احسن حفظ و پاسداری شود.

وی افزود: امدادگران گلستانی با تبعیت از فرمایشات مقام معظم رهبری و مقام عالی کمیته امداد و بهره‌‌مندی از تجربیات گذشته با یک نگاه جهادی و انقلابی، با وحدت، همدلی و اتفاق نظر، علاوه بر اجرای سیاست های کلان کمیته امداد در نظر دارند با تلاش شبانه‌روزی خود به محرومان و  نیازمندان خدمات‌رسانی بهتری ارائه دهند.

بابایی با تاکید بر بهره‌گیری از ظرفیت‌های فراسازمانی در رسیدگی بیشتر به نیازمندان عنوان کرد: با توجه به کاهش اعتبارات سال جاری و شرایط اقتصادی کشور و تحریم‌ها، امیدواریم  با عزم جدی، تلاش و پشتکار مسئولان کمیته امداد، مشارکت خیران و مراکز نیکوکاری اتفاقات خوبی درسال 99 برای مددجویان رقم بخورد.

براساس این گزارش، در این مراسم از زحمات اسکندر اسکندری، مدیرکل پیشین کمیته امداد گلستان تقدیر و عیسی بابایی به عنوان مدیرکل جدید این نهاد معرفی شد.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۳۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید