جزییات خبر

شنبه / ۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۰۸:۴۴
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۷۴۵۰۵
گزارشگر : ۸۰
تبلوری دیگر از رزمایش بخشش ایرانیان؛

اهدای 300 جهیزیه به دختران نیازمند و محروم قزوین

(شنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۰۸:۴۴

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: در ادامه اجرای رزمایش بخشش ایرانیان، 300 سری جهیزیه با مشارکت سپاه صاحب الامر(عج) و بهزیستی تهیه شد تا به دختران نیازمند و محروم اهداء شود.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ مهرعلی حق گویان در مراسم ارسال جهیزیه های تهیه شده برای نیازمندان بیان کرد: رزمایش بخشش ایرانیان با لبیک به فرمایش نیمه شعبان مقام معظم رهبری، در کمیته امداد امام خمینی (ره) آغاز شده است.

وی ادامه داد: این رزمایش را باید همچون عملیات های دفاع مقدس دانست، رزمایش بخشش ایرانیان نیز با ندای رهبر معظم انقلاب شکل گرفت تا در نبردی دیگر در جنگ اقتصادی با دشمن، برای محرومیت زدایی به خدمت به نیازمندان بشتابیم البته در بخشی از کار توزیع سبد کالا، در جایی دیگر پخت غذا و در اینجا تهیه جهیزیه برای نیازمندان را شاهد هستیم.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین با اشاره به این اقدام مشترک اضافه کرد: در رزمایش امروز 300 سری جهیزیه به ارزش شش میلیارد تومان تهیه شده که سپاه و بسیج، بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره) با هم مشارکت کرده اند.

وی توضیح داد:

حق گویان عنوان کرد: سهم کمیته امداد در این کار خیر94 سری جهیزیه، بهزیستی 130 جهیزیه و مابقی از سوی سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین به نوعروسان نیازمند اهدا خواهد شد.

وی تصریح کرد: در هری سری از جهیزیه ها 17 قلم کالا همچون؛ ماشین لباسشویی، یخچال، فرش، بخاری، اجاق گاز، تلویزیون و ... برای نیازمندان تهیه شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین خاطرنشان کرد: کمیته امداد آمادگی دارد تا با مشارکت خیران در تأمین نیازهای مختلف محرومان اقدام کند تا بتوانیم در شرایط فعلی اقتصادی بستر خدمت شایسته تر به محرومان را فراهم کنیم.

وی یادآورشد: علاوه بر مراجعه حضوری به دفاتر کمیته امداد، خیران می توانند از طریق کد مهربانی # 028*8877* و شماره کارت 6037991899960201 کمک های خود را به نیازمندان اهداء کنند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۰۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید