جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۱۴:۱۴
سرویس : گلستان
کد خبر : ۱۷۴۷۹۷
گزارشگر : ۸۸

درخت آرزوی یتیم گلستانی با کمک حامی نیکوکار شکوفه داد

(چهارشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۱۴:۱۴

حامی نیک اندیش، با برآورده کردن آرزوی یتیم گلستانی در درخت آرزوها، گل لبخند را بر چهره این کودک شش ساله نشاند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد،عباس عباسی،معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان گلستان گفت:حامی خیراندیش با کمک 12 میلیون تومانی خود، آرزوی خرید سمعک یتیم کم شنوای گلستانی را در ماه مبارک رمضان برآورده کرد .
وی افزود: این وکیل نیکوکار که حامی 12 فرزند یتیم تحت حمایت کمیته امداد استان گلستان است، با مشارکت در طرح" درخت آرزوها" از طریق یک دل نوشته، با خرید یک سمعک آرزوی بهترشنیدن این کودک را برآورده کرد.
عباسی عنوان کرد: کمیته امداد بعنوان نهادی که تلاش دارد پل ارتباطی بین خیران و نیازمندان باشد، در سالهای اخیر طرح "درخت آرزوها" را با شور و نشاط خاصی در راستای برآورده شدن آرزوی کودکان یتیم و نیازمندان توسط خیران برگزار می‌ کند.
وی گفت: چه بسیار خیرانی که با قلب های بزرگ خود آمدند تا برای کودکانی که از نعمت پدر محرومند دوستی مهربان باشند و با برآورده کردن آرزوها، آنان را به مراد دلشان برسانند.
معاون کمیته امداد استان گلستان خاطر نشان کرد: چه زیباست وقتی افراد برای دیدن لبخندی بر لبان کودکان نیازمند و پاک کردن اشک نیاز کودکی یتیم، قدم دراین کار خداپسندانه گذاشته و برای برآورده کردن آرزوهای آنها آستین همت بالا می زنند.
وی یادآور شد: یکی از سنت های زیبا در ماه مبارک رمضان اکرام ایتام و مدد رساندن به فرزندانی که تکیه گاهی به نام پدر را به دلایل مختلفی از دست داده اند اما دلهایشان پر از امید و آرزو برای فرداهاست، آرزوهایی که هریک از ما شاید بتوانیم با ذره ای احسان آنها را برآورده کرده و قلبی را شاد کنیم.
وی خاطر نشان کرد: مشارکت خیران در طرح های کمیته امداد،بهترین پشتیبان و کمکی بزرگ برای این نهاد است،امیدواریم همه افراد که توانایی حمایت از نیازمندان را دارند در این ماه عزیز بر انجام این امر خداپسندانه اقدام کنند تا ضمن برخورداری از ایثار دنیوی و ثواب اخروی سهم زیادی در شادی بخشیدن به دیگران داشته باشند.
گفتنی است، هم استانی های عزیز می توانند با ارسال عدد 1 به سامانه پیامکی  3000333317 آمادگی خود را در برآوردن آرزوهای ایتام و مشارکت در طرح اکرام ایتام ومحسنین اعلام کنند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۹۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید