جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۱۴:۰۸
سرویس : گلستان
کد خبر : ۱۷۴۹۵۹
گزارشگر : ۸۸

اختصاص 51 میلیارد تومان اعتبار برای مسکن مددجویان گلستانی در سال 98

(چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۱۴:۰۸

51 میلیارد تومان اعتبار برای تامین مسکن مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان گلستان در سال گذشته اختصاص یافت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد،عیسی بابایی،مدیرکل کمیته امداد استان گلستان گفت: این نهاد در سال گذشته با اعتباری معادل 51 میلیارد تومان، 7516 خدمت مسکن به مددجویان تحت حمایت ارائه کرد.
بابایی تأمین سرپناه مناسب را مهم‌ترین دغدغه و ضروری‌ترین نیاز مددجویان این نهاد دانست و گفت: خدمات کمیته امداد به مددجویان با رویکرد توانمندسازی و بر اساس نیازسنجی‌های انجام‌شده صورت می‌پذیرد که تأمین مسکن نیز یکی از اصلی‌ترین و پرهزینه‌ترین نیازهای ضروری خانواده‌های نیازمند است.
وی با اشاره به ارائه 5568 خدمت مسکن به خانواده مددجویان آسیب دیده از سیل عنوان کرد: تعمیرات 3226 واحد مسکونی با اعتبار چهار میلیارد و 726 میلیون تومان و ساخت 2342 مسکن شهری و روستایی برای مددجویان تحت حمایت مناطق سیل زده با اعتبار 25 میلیارد و 598 میلیون تومان از محل کمک های بلاعوض دولت و کمیته امداد به بهره برداری رسید.
وی عنوان کرد:کمیته امداد همچنین با ساخت 202 مسکن شهری و روستایی با اعتبار 12میلیارد و804میلیون تومان  و انجام 1746 مورد تعمیرات و ساخت فضاهای جانبی به ارزش هفت میلیارد و 689میلیون تومان اقدامات موثری در تامین سرپناه نیازمندان در سطح استان ارائه داد.
بابایی بیان کرد: سه هزار سهمیه مسکن محرومان در سفر آقای نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه به استان گلستان اختصاص یافت که یک هزار و 500 واحد سهمیه کمیته امداد ، در حال اقدام است.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۸۶۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید