جزییات خبر

سه شنبه / ۳ تیر ۱۳۹۹ / ۱۱:۱۴
سرویس : چهارمحال بختیاری
کد خبر : ۱۷۵۶۶۰
گزارشگر : ۸۹
طی 3 ماهه نخست امسال انجام شد:

اعطای 616 وام از محل صندوق امداد ولایت به مددجویان کمیته امداد

(سه شنبه ۳ تیر ۱۳۹۹) ۱۱:۱۴

مدیر امور شعب صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت استان چهارمحال و بختیاری گفت: از ابتدای امسال تاکنون 616 وام قرض‌الحسنه از محل صندوق امداد ولایت به مددجویان این نهاد ارائه‌شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، شهباز امینی با اشاره به شعار صندوق امداد ولایت مبنی بر اینکه «بهره جای دیگرست» بیان کرد: در 3 ماهه نخست امسال 3 میلیارد و 463 میلیون تومان وام از طریق این صندوق به مددجویان پرداخت‌شده است.

وی بابیان اینکه در صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت سعی می‌شود تمامی منابع موجود و سپرده‌های جذب‌شده از خیران و عموم مردم به پرداخت تسهیلات اختصاص یابد ادامه داد: بازپرداخت وام‌های اشتغال‌زایی این صندوق بلندمدت است.

مدیر امور شعب صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت استان با اشاره به ارائه تسهیلات احداث و خرید مسکن توسط صندوق امداد ولایت به مددجویان خاطرنشان کرد: 548 میلیون تومان وام به متقاضیان خرید و احداث مسکن در شهرها و روستاهای استان و تسهیلات حمایتی ودیعه مسکن پرداخت‌شده است.

امینی بابیان اینکه ایجاد زمینه اشتغال و کمک به توانمندسازی مددجویان یکی از وظایف و کارکردهای مهم و اساسی کمیته امداد است افزود: 226 میلیون تومان به متقاضیان طرح‌های اشتغال و خودکفایی ارائه‌شده است.

وی بابیان اینکه هدف از پرداخت تسهیلات توانمندسازی و رفع نیاز متقاضیان است گفت: 2 میلیارد و 689 میلیون تومان تسهیلات کارگشایی به مددجویان این نهاد اعطاشده است.

مدیر امور شعب صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت استان اضافه کرد: خیران و نیکوکاران می‌توانند در راستای ایجاد زمینه اعطای وام به نیازمندان به شعب صندوق امداد ولایت در ادارات کمیته امداد در سطح استان و یا به سایت صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت مراجعه کنند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۸۲۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید