جزییات خبر

شنبه / ۷ تیر ۱۳۹۹ / ۰۹:۰۳
سرویس : سیستان و بلوچستان
کد خبر : ۱۷۵۷۲۱
گزارشگر : ۹۱

بیش از 6 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال به مددجویان کمیته امداد سرباز اعطا شد

(شنبه ۷ تیر ۱۳۹۹) ۰۹:۰۳

رییس کمیته امداد اداره ی سرباز گفت: سال گذشته بیش از شش میلیارد و 596 میلیون تومان تسهیلات اشتغال از محل منابع این نهاد و بانکی به مددجویان تحت حمایت اعطا شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، عبدالقیوم ملازاده رییس کمیته امداد اداره ی سرباز گفت: سال گذشته از محل منابع داخلی امداد و بانکی 210 طرح به مبلغ شش میلیارد و 596 میلیون تومان  اجرا شده است.

وی افزود: از محل اعتبارات بند (ب) تبصره 16 تعداد 98 طرح با جذب مبلغ سه میلیارد و 630 میلیون تومان و از طریق  اعتبارات صندوق قرض الحسنه امداد ولایت 59 طرح با اعتبار  746 میلیون و 500 هزار تومان ایجاد شده است.

رییس کمیته امداد اداره ی سرباز ادامه داد: در این مدت یک میلیارد و 250 میلیون تومان از محل اعتبارات اشتغال روستایی پرداخت شده است.

ملازاده یادآور شد: سال گذشته کلاس های کوتاه مدت کشاورزی و دامداری برای 160 نفرو همچنین دوره های مهارت آموزی در زمینه های اریشگری زنانه وخیاطی برای 29 مددجو تحت حمایت برگزار شده است.

وی با اشاره به برگزاری دوره های اموزشی از طریق راهبر شغلی برای 46 نفر افزود: برای 20 مددجو یا فرزندان مددجویان نیز  در شرکت ها کاریابی شده است.

انتهای پیام  

 


تعداد بازدید : ۶۲۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید