جزییات خبر

شنبه / ۱۴ تیر ۱۳۹۹ / ۱۳:۴۰
سرویس : همدان
کد خبر : ۱۷۵۸۷۱
گزارشگر : ۹۶

پرداخت بیش از 6 میلیارد تومان تسهیلات به مددجویان و اقشار آسیب‌پذیر

(شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹) ۱۳:۴۰

مدیر صندوق امداد ولایت استان همدان گفت: 6 میلیارد و 184 میلیون تومان وام قرض‌الحسنه به مددجویان کمیته امداد در سه‌ماهه نخست امسال ارائه‌شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، مسعود کرمی، مدیر صندوق امداد ولایت استان همدان بابیان اینکه در سه‌ماهه نخست سال 99 از محل سپرده‌گذاری قرض‌الحسنه خیران استان 989 فقره وام به مبلغ 6 میلیارد و 184 میلیون تومان به نیازمندان استان ارائه‌شده است، گفت: وام‌ها در سرفصل‌های خرید مسکن، ایجاد اشتغال، تأمین جهیزیه و رفع مشکلات معیشتی پرداخت‌شده است.

کرمی با اشاره به اینکه وام‌های پرداختی بدون سود و با کارمزد سه درصد پرداخت می‌شود، افزود: ضمانت آسان و بازپرداخت طولانی‌مدت اقساط یکی دیگر از ویژگی‌های این صندوق است که می‌تواند در رفع مشکلات نیازمندان و اقشار آسیب‌پذیر مؤثر واقع شود.

مدیر صندوق امداد ولایت استان همدان کمک به امر اشتغال را از مهم‌ترین برنامه‌های صندوق برشمرد و بیان کرد: بیش از 1.5 میلیارد تومان از تسهیلات موصوف پس از استعداد سنجی و آموزش برای ایجاد اشتغال پایدار پرداخت‌شده است و دو میلیارد و 869 میلیون تومان نیز تسهیلات حمایتی به نیازمندان  بوده است.

وی از خیران و نیکوکاران استان خواست با افتتاح حساب در صندوق امداد ولایت واقع در همدان خیابان شریعتی بعد از مسجد حاج احمد و یا ادارات کمیته امداد در سطح استان و سرمایه‌گذاری در این امر خیر و خداپسندانه این صندوق را در یاری‌رساندن به محرومان مساعدت کنند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۹۵۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید