جزییات خبر

دوشنبه / ۱۶ تیر ۱۳۹۹ / ۰۷:۱۰
سرویس : مازندران
کد خبر : ۱۷۵۹۰۸
گزارشگر : ۱۰۵

خیرین رکن اصلی و تاثیرگذار در خدمت رسانی به مددجویان هستند

(دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹) ۰۷:۱۰

مدیرکل کمیته‌امداد مازندران گفت:خیرین رکن اصلی و تاثیرگذار در خدمت رسانی به مددجویان هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، حجت الاسلام بشیر عالیشاه ، مدیر کل کمیته امدادمازندران اظهار داشت: 76هزار خانوار در مازندران تحت حمایت این نهاد هستند و در بخش های مختلف اعم از حمایتی، معیشتی، فرهنگی، اشتغال و درمان به آنها خدمات ارائه می شود.

وی افزود:از 14 خردادماه امسال فعالیت های خود را با برنامه‌هایی در سه موضوع "جهاد مهارت" که در حوزه توانمندسازی، "جهاد نیکوکاری" در قالب حمایت از نیازمندان و "جهاد فرهنگی" که در قالب نمایشگاه های سواد رسانه و رساله و نخبه پروری است ،طراحی و بزودی اجرا خواهیم کرد.


مدیرکل کمیته امداد مازندران با اشاره به ایجاد مراکز نیکوکاری در استان تصریح کرد: 190مرکز نیکوکاری در استان وجود دارد و این مراکزر در هر محله به نیازمندان همان محله خدمت می رسانند.

وی بیان داشت:یکی از طرح‌های مهم کمیته امداد اشتغال‌زایی و توانمندسازی و خودکفایی مددجویان است که درسال گذشته ۲۰۰ میلیارد تومان وام اشتغال به مددجویان پرداخت  شد.

حجت الاسلام عالیشاه گفت: با مشارکت خیران در بخش زکات، اکرام ایتام ، تحصیلی و فرهنگی و... به راحتی مشکلات مددجویان رفع می شود.

وی به ایجاد «صندوق‌قرض‌الحسنه امداد ولایت» اشاره کردو از خیرین خواست تا با سپرده گذاری در این صندوق به نیازمندان کمک کنند.

تعداد بازدید : ۶۲۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید