جزییات خبر

چهارشنبه / ۱ اَمرداد ۱۳۹۹ / ۰۷:۳۰
سرویس : گلستان
کد خبر : ۱۷۶۲۳۵
گزارشگر : ۸۸
در آستانه عید قربان ؛

اعلام آمادگی کمیته امداد برای جمع‎آوری نذورات در گلستان

(چهارشنبه ۱ اَمرداد ۱۳۹۹) ۰۷:۳۰

مدیرکل کمیته امداد استان گلستان از آمادگی 260 پایگاه این نهاد برای جمع‌آوری و توزیع نذورات مردمی در روز عید سعید قربان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد،عیسی بابایی،مدیرکل کمیته امداد استان گلستان گفت: امسال تمامی دفاتر کمیته امداد در سطح استان،180 مرکز نیکوکاری و 60 پایگاه مستقر در میادین اصلی شهرها ، آماده جمع‌آوری نذورات و وجوهات مردم به مناسبت عید سعید قربان برای توزیع بین نیازمندان هستند.

بابایی اظهار داشت: این نهاد همه ساله با فرارسیدن عید سعید قربان ، با همکاری مردم نوع‌دوست استان، نذورات جمع‌آوری شده را با اولویت سالمندان، زنان سرپرست خانوار، ایتام، کودکان بد سرپرست و خانوارهای دارای بیمار صعب‌العلاج در همان روز عید بین نیازمندان توزیع می‌ کند.
مدیرکل کمیته امداد استان گلستان خاطر نشان کرد: نیکوکاران گلستانی در روز عید سعید قربان می‌توانند نذورات خود اعم از دام زنده، گوشت و پوست دام را به پایگاه‌ها و ادارات این نهاد در سطح استان تحویل دهند.
بابایی از مردم نیکوکار و همیشه در صحنه استان خواستار شد: امسال با توجه به مشکلات شیوع ویروس کرونا در کشور همچون سال‌های گذشته با کمک‌های بی‌دریغ خود شادی را در روز عید مهمان سفره نیازمندان کنند.
وی افزود: حامیان طرح اکرام ایتام ومحسنین نیز می‌توانند نذورات قربانی خود را مستقیماً به‌حساب ایتام تحت حمایت واریز و یا به صورت نذری به آنان اهدا کنند.
مدیرکل کمیته امداد استان با پیش‌بینی جمع‌آوری 25 میلیارد تومانی نذورات قربانی در سال جاری عنوان کرد: سال گذشته بالغ بر 17 میلیارد تومان نذورات عید قربان مردم نیکوکار استان توسط این نهاد بین نیازمندان توزیع شد.
وی گفت: خیران و مردم نوع‌دوست می‌توانند با استفاده از نرم‌افزار سنا، سکه و ایوا ، شماره حساب ۰۱۱۱۸۰۴۶۸۹۰۰۸ و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۹۷۰۲۲۶ نزد بانک ملی در عید سعید قربان به نیازمندان و محرومان کمک کنند.


انتهای پیام

تعداد بازدید : ۱,۰۷۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید