جزییات خبر

پنج شنبه / ۳۰ اَمرداد ۱۳۹۹ / ۱۳:۳۰
سرویس : گلستان
کد خبر : ۱۷۶۸۴۱
گزارشگر : ۸۸
اجرای پویش مرحله دوم ایران همدل

راه اندازی متمرکز 72 آشپزخانه اطعام حسینی در گلستان

(پنج شنبه ۳۰ اَمرداد ۱۳۹۹) ۱۳:۳۰

72 آشپزخانه اطعام حسینی همزمان با ایام محرم امسال به نیت 72 یار با وفای سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) در کربلا به صورت متمرکز با همکاری اداره کل اوقاف و امور خیریه استان گلستان در آستان مقدس امامزاده عبدالله (ع) گرگان راه‌اندازی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، عیسی بابایی،مدیرکل کمیته امداد استان گلستان گفت: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری در کمک مومنانه به نیازمندان،این تعداد آشپزخانه در قالب طرح اطعام حسینی با بهره‌مندی از ظرفیت ماه‌ محرم و صفر و ایام سوگواری سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) همزمان با برگزاری مرحله دوم پویش ایران همدل در استان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برای طبخ غذای گرم برای نیازمندان برپا خواهد شد.
وی اضافه کرد: در مرحله نخست این رزمایش، 93 آشپزخانه در استان گلستان راه اندازی شده بود که در آن مرحله 314 هزار پرس غذای گرم به ارزش4 میلیارد و 700 میلیون تومان بین مددجویان و نیازمندان استان توزیع شد.
بابایی عنوان کرد: در مرحله نخست پویش ایران همدل 128هزار بسته غذایی – بهداشتی به ارزش 19 میلیارد و 300 میلیون تومان بین خانوارهای نیازمند و محروم منطقه توزیع شد.
مدیرکل کمیته امداد استان گلستان یادآور شد: مردم خیّر و نیکوکار استان در مرحله نخست این رزمایش با لبیک به فرمایشات رهبری ،بیش از 24 میلیارد  تومان به این طرح مساعدت کردند تا گره گشای مشکلات مستضعفان باشند.
وی با اشاره به کمک 5.5 میلیارد تومانی گلستانی ها در  طرح اطعام حسینی سال گذشته گفت: امیدواریم امسال با مشارکت و کمک های خوب خیران،عزاداران حسینی،مساجد و هیئت های مذهبی بتوانیم بیش از 370 هزار پرس غذای گرم و 26 هزار سبد کالا تا پایان ماه صفر در سراسر استان بین نیازمندان توزیع کنیم.
وی اضافه کرد: امسال در ایام ماه محرم و صفر نیز با مشارکت خیران مرحله دوم رزمایش ایران همدل در قالب "اطعام واحسان حسینی" با شعار "از همدیگر گره گشایی کنیم" برای ارائه خدمات اثربخش تر به نیازمندان اجرا خواهد شد که مردم نیکوکار می توانند ازطریق استفاده از کد دستوری #۰۱۷*۱*۸۸۷۷* و همچنین شماره حساب ۰۱۱۱۸۰۴۶۸۹۰۰۸ و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۹۷۰۲۲۶ نزد بانک ملی با پرداخت  کمک های نقدی خود در این امر خداپسندانه مشارکت کنند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۸۳۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید