جزییات خبر

سه شنبه / ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ / ۱۲:۲۵
سرویس : گلستان
کد خبر : ۱۷۷۰۳۰
گزارشگر : ۸۸

ساخت مسکن برای ایتام گلستانی

(سه شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۹) ۱۲:۲۵

مدیر کل کمیته امداد استان گلستان از ساخت 40 واحد مسکن، ویژه ایتام تحت حمایت این نهاد در سال ۹۹ خبر داد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد،عیسی بابایی،مدیر کل کمیته امداد استان گلستان گفت: پیرو تفاهم نامه کمیته امداد، بنیاد مسکن و صندوق توسعه ملی کشور ساخت یک هزار واحد مسکونی برای ایتام تحت حمایت کمیته امداد در دستور کار قراردارد که 40 واحد سهم ایتام استان گلستان شده است.
وی افزود: این واحدهای مسکونی در متراژ حداکثر 60 متر مربع و با مبلغ 50 میلیون تومان  کمک بلاعوض به ازای هر واحد ساخته می شود.
بابایی با اشاره به اینکه ساخت این واحدها به شکل کلید تحویل است تصریح کرد: اعتبار مورد نیاز باقیمانده از محل کمک حامیان ایتام، خیران نیکوکار و منابع وام صندوق قرض الحسنه امداد ولایت کمیته امداد تامین خواهد شد.
وی با بیان اینکه تامین سرپناه بعنوان مهمترین و گرانترین نیاز خانواده های نیازمند است،خاطرنشان کرد: شناسایی ایتام تحت حمایت نیازمند مسکن انجام شده و خانواده های ایتام پر جمعیت در اولویت بهره مندی از این واحدها قرار گرفته اند.
مدیر کل کمیته امداد استان گلستان یادآور شد: از میان 40 سهمیه تخصیصی تاکنون تعداد 33 مورد پروانه اخذ و تعداد 20 واحد هم عملیات اجرایی آنها شروع شده و بنا به برنامه ریزی انجام شده تا پایان سال جاری نسبت به ساخت و تحویل تمامی واحدها اقدام خواهد شد.
لازم بذکر است،کمیته امداد استان گلستان دارای بیش از 9 هزار فرزند یتیم و محسنین تحت حمایت است.

انتهای پیام


تعداد بازدید : ۳۵۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید