جزییات خبر

شنبه / ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ / ۱۵:۴۷
سرویس : گلستان
کد خبر : ۱۷۷۲۸۴
گزارشگر : ۸۸

آغاز شور عاطفه ی گلستانی ها / تهیه 2 هزار ملزومات آموزش مجازی دانش‌آموزان نیازمند

(شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۹) ۱۵:۴۷

کمیته امداد امام خمینی(ره) هرساله در آستانه بازگشایی مدارس و با هدف جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای دانش‌آموزان نیازمند اقدام به برگزاری مراسم جشن عاطفه‌ها می‌ کند، امسال نیز به سبب تقارن آن با ماه محرم و شیوع ویروس کرونا و توسعه آموزش مجازی، برنامه همیشگی خود را باهدف جمع آوری ملزومات آموزش غیرحضوری با عنوان "شور عاطفه‌ها " برگزار می‌کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد،عیسی بابایی،مدیرکل کمیته امداد استان گلستان با اشاره به شیوع ویروس کرونا و نیاز دانش آموزان به ملزومات آموزش مجازی گفت: پویش ایران همدل مرحله دوم با عنوان " شور عاطفه‌ها"، توسط کمیته امداد برای جمع آوری کمک‌های نیکوکاران، واحدها و بنگاه‌های تولیدی، اقتصادی و کمک‌های مردمی ، از شنبه ۲۲ شهریور در سراسر کشور آغاز و تا ۱۱ مهرماه امسال ادامه خواهد داشت.
وی با اشاره به استعدادهای درخشان وامکانات ضعیف دانش آموزان جامعه هدف این نهاد افزود: ما در تلاش هستیم برای تحقق عدالت آموزشی با کمک خیران اجازه ندهیم دانش‌آموزی به دلیل نداشتن امکانات لازم برای آموزش مجازی از تحصیل باز بماند.
مدیرکل کمیته امداد استان گلستان عنوان کرد:این نهاد با بیش از ۱۷  هزار دانش آموز و ۱۱۰۰ دانشجو تحت حمایت در نظر دارد با مشارکت 210 مرکز نیکوکاری اقدام به جمع آوری کمک‌های نیکوکاران و خیران، برای تهیه 2 هزار ملزومات آموزش غیرحضوری برای  دانش آموزان  تحت حمایت کند.
بابایی افزود: دراین پویش ملی تمرکز بر روی جمع آوری کمک‌های نیکوکاران و هم استانی های عزیز برای تامین و خرید ملزومات آموزش غیرحضوری (تبلت) با هدف بهره‌مندی دانش آموزان کم بضاعت این نهاد حمایتی از آموزش مجازی و ایجاد شرایط برابر و مناسب برای فرزندان خانواده‌ها تحت حمایت کمیته امداد با سایر دانش آموزان است.
بابایی تصریح کرد: نیکوکاران و مردم نوعدوست گلستانی می‌توانند کمک‌های نقدی خود را از طریق کد دستوری #۰۱۷*۱*۸۸۷۷* و همچنین شماره حساب ۰۱۱۱۸۰۴۶۸۹۰۰۸ و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۹۷۰۲۲۶ نزد بانک ملی واریز و یا به صورت حضوری به تمامی دفاتر کمیته امداد سراسر استان مراجعه کنند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۹۳۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید