جزییات خبر

سه شنبه / ۱۵ مهر ۱۳۹۹ / ۱۰:۱۹
سرویس : گلستان
کد خبر : ۱۷۷۸۱۱
گزارشگر : ۸۸
مدیرکل کمیته امداد گلستان خبر داد:

پرداخت 119 میلیارد تومان کمک معیشت به مددجویان گلستانی در نیمه نخست سال 99

(سه شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۹) ۱۰:۱۹

مدیرکل کمیته امداد استان گلستان از پرداخت 119 میلیارد تومان کمک معیشت به مددجویان گلستانی در 6 ماهه نخست سال 99 خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد،عیسی بابایی،مدیرکل کمیته امداد استان گلستان گفت: در ۶ ماهه نخست امسال 119 میلیارد تومان کمک معیشت برای 73 هزار و 686 خانوار تحت حمایت این نهاد پرداخت‌شده است.

بابایی با اشاره به شرایط سخت اقتصادی کشور در سال های اخیر گفت: کمیته امداد برای کمک و یاری رساندن در امرار معاش نیازمندان در شرایط موجود، علاوه بر پرداخت مستمری ماهانه به آنها، خدمات حمایتی، درمانی، فرهنگی، ساخت و تعمیر مسکن، کمک‌هزینه‌ جهیزیه، تسهیلات قرض‌الحسنه و اشتغال‌زایی نیز به اقشار آسیب‌پذیر با رویکرد توانمندسازی خانواده ها ارائه می دهد.
اعطای 34 میلیارد تومان وام قرض الحسنه به مددجویان گلستانی
وی افزود:کمیته امداد استان در 6 ماهه نخست سال 99  با هدف رفع مشکلات نیازمندان با اعطای حدود 34 میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه کارگشایی به  5130 مددجوی گلستانی، با موضوعات کمک هزینه درمانی،جهیزیه،دانشجویی،ودیعه مسکن،اشتغال، عمران ساختمانی پرداخت کرده است.
مدیرکل کمیته امداد استان گلستان با قدردانی از تعامل بانکها با این نهاد عنوان کرد: در 6 ماهه نخست سال جاری مبلغ 22 میلیارد تومان وام کارگشایی به تعداد 3420  مددجوی گلستانی  توسط صندوق امداد ولایت استان و مبلغ 12 میلیارد تومان توسط بانک قرض الحسنه مهر ایران و رسالت  به تعداد  1710 مددجوی گلستانی پرداخت شده است.
بابایی با اشاره به اینکه تمامی خدمات کمیته امداد باهدف بهبود وضعیت معیشتی و توانمندسازی خانواده‌های تحت حمایت این نهاد اجرا می‌شود،اظهار کرد: موفقیت کمیته امداد در آن است که خانواده های نیازمند بتوانند در دوره کوتاهی که تحت حمایت این نهاد مقدس قرار می گیرند با بهره گیری از کمک های امداد،جامعه و بستگان توانمند شوند و باخوداتکایی به اجتماع برگردند.

 انتهای پیامتعداد بازدید : ۳۴۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید