جزییات خبر

شنبه / ۶ دی ۱۳۹۹ / ۱۳:۵۱
سرویس : گلستان
کد خبر : ۱۷۹۴۰۱
گزارشگر : ۸۸
در 9 ‌ماهه سال 99؛

2350 خدمت مسکن به مددجویان گلستانی ارائه شد

(شنبه ۶ دی ۱۳۹۹) ۱۳:۵۱

امسال 2350 خدمت در حوزه مسکن به مددجویان شهری و روستایی تحت حمایت کمیته امداد استان گلستان ارائه‌ شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، عیسی بابایی، مدیرکل کمیته امداد استان گلستان با بیان اینکه تامین مسکن اقشار کم درآمد به عنوان اصلی ترین نیاز جامعه مددجویی در اولویت برنامه های این نهاد قراردارد، گفت: درسال جاری مددجویان گلستانی از 2350 خدمت مسکن با اعتبار 19 میلیارد و 575 میلیون تومان بهره‌مند شدند.
وی افزود: این نهاد در سالجاری باهدف حل مشکل مسکن مددجویان با تخصیص اعتباری بالغ بر 11 میلیارد و 573 میلیون تومان از محل اعتبارات کمیته امداد، برای ساخت یا خرید 1545 واحد مسکن شهری و روستایی اقدام کرده است.
بابایی خاطرنشان کرد: در سال 99 تاکنون بیش از 8 میلیارد تومان اعتبار برای مقاوم سازی و تعمیرات 805 واحد مسکونی مددجویان گلستان اختصاص یافته است.
بابایی عنوان کرد: براساس تفاهم نامه همکاری بین سازمان برنامه و بودجه ، صندوق توسعه ملی، کمیته امداد امام خمینی(ره)، این نهاد اقدام به ساخت  40 واحد مسکونی برای ایتام  گلستانی تحت حمایت این نهاد با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و 200میلیون تومان  کرده است.
مدیرکل کمیته امداد استان گلستان تصریح کرد: برای ساخت این منازل ایتام، ۵۰ میلیون تومان به صورت کمک بلاعوض (۲۵ میلیون تومان از سوی کمیته امداد و ۲۵ میلیون تومان از سوی صندوق توسعه ملی و سازمان برنامه و بودجه) و ۵۰ میلیون تومان تسهیلات قرض‌الحسنه ساخت مسکن روستایی با نرخ سود ۵ درصد و بازپرداخت ۱۵ ساله پرداخت شده است.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۴۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید