جزییات خبر

یکشنبه / ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ / ۰۹:۵۷
سرویس : گلستان
کد خبر : ۱۸۲۲۰۶
گزارشگر : ۸۸
مدیرکل کمیته امداد استان گلستان خبر داد:

بیش از 87هزار بسته معیشتی در گلستان توزیع شد/ توزیع بیش از1 میلیون پرس غذای گرم با همکاری خیران ومراکز نیکوکاری

(یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰) ۰۹:۵۷

مدیرکل کمیته امداد استان گلستان از توزیع بیش از 87 هزار بسته معیشتی و بیش از 1 میلیون پرس غذای گرم در ماه مبارک رمضان بین خانواده های تحت حمایت و نیازمندان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، عیسی بابایی با اشاره به اجرای مرحله سوم رزمایش «ایران همدل » در ماه مبارک رمضان ، گفت: در قالب این رزمایش، از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون بیش از 87 هزار بسته معیشتی میان خانواده های تحت حمایت و نیازمندان توزیع شده است.
بابایی ارزش ریالی سبدهای توزیعی را بیش از 288 هزار تومان اعلام کرد و افزود: برای تهیه این بسته‌ها، مبلغ 25 میلیارد تومان با مشارکت کمیته امداد، مراکز نیکوکاری، ستاداجرایی فرمان امام(ره) اوقاف وامور خیریه ، سپاه و بسیاری از ادارات ونهادها و همچنین خیران ونیکوکاران استان تامین اعتبار شده است.
مدیرکل کمیته امداد استان گلستان ،افزود: در این مدت با راه‌اندازی بیش از 250 آشپزخانه در قالب طرح اطعام مهدوی، 1/000/000  پرس غذای گرم طبخ و به دست نیازمندان رسیده است.

مدیرکل کمیته امداد استان گلستان به توزیع 107 هزار افطاری ساده اشاره کرد و گفت: در مجموع تاکنون بیش از 54 میلیارد تومان از سوی خیران و نهادها، گروه های جهادی و ... در قالب طرح اطعام مهدوی، افطاری ساده و تهیه بسته‌های معیشتی کمک جمع‌آوری شده است.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۸۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید