جزییات خبر

سه شنبه / ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ / ۱۰:۰۵
سرویس : گلستان
کد خبر : ۱۸۲۲۳۱
گزارشگر : ۸۸

خرید 10 واحد مسکونی از پروژه های انبوه سازی برای مددجویان گلستانی

(سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰) ۱۰:۰۵

بیش از 961 میلیون تومان اعتبار برای خرید ۱۰ واحد مسکونی مددجویان تحت حمایت کمیته امداد گلستان در سالجاری اختصاص یافت .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، عیسی بابایی، مدیرکل کمیته امداد استان گلستان ،با بیان اینکه یکی از اقدامات مهم کمیته امداد برای حمایت از مددجویان ، تهیه مسکن مناسب است، گفت: بیش از 961 میلیون تومان اعتبار برای خرید ۱۰ واحد مسکونی مددجویان تحت حمایت کمیته امداد خان به بین ،رامیان و آزادشهر در سالجاری اختصاص یافته است.
بابایی تصریح کرد : واحدهای خریداری شده از پروژه های انبوه سازی بنیاد مسکن واقع در روستای توران فارس از توابع شهرستان رامیان بوده و شامل 5 بلوک دو طبقه میباشد که طبقه همکف آن یک خوابه به متراژ55 مترمربع ، و طبقه بعدی به متراژ 85 متر مربع می باشد .
وی افزود : واحد های اشـاره شده با مساعدت کمیته امداد ، بهره مندی از تسهیلات بانکی و هم افزایی خود خانواده ها خریداری شده و نیازمند اجرای تاسیسات و نازک کاری می باشند و امیدواریم با مشارکت خیران و مددجویان در 6 ماهه اول سالجاری به بهره برداری برسد.
بابایی با اشاره به اینکه کمیته امداد با بررسی‌ واحدهای مسکونی مددجویان اقدام به تعمیر، ساخت وخرید مسکن مددجویی می کند، ادامه داد: تامین مسکن مناسب با هدف توانمند سازی و خودکفایی خانواده های تحت حمایت انجام می‌شود.
مدیرکل کمیته امداد استان گلستان تاکید کرد: هم اکنون یکی از مهم‌ترین مشکلات مددجویان تحت حمایت داشتن مسکن مقاوم است که کمیته امداد با ساخت و تعمیر این واحدها مشکل آنها را برطرف می کند.
وی با اشاره به اینکه خدمات امداد در کمک به محرومان بارز و شفاف است، گفت: کمیته امداد در فقر زدایی همواره عملکرد خوبی از خود نشان داده و بازویی توانمند برای نظام بوده است.
بابایی با بیان اینکه کمک به محرومان یک وظیفه همگانی است، عنوان کرد: انتظار می رود ،تمامی دستگاه های اجرایی و مردم خیر درکنار کمیته امداد در رفع فقر و محرومیت از چهره جامعه تلاش کنند.
انتهای پیام.


تعداد بازدید : ۴۹۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید