دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ / ۲۰:۴۴
سرویس : گلستان
کد خبر : ۱۸۲۶۵۸
گزارشگر : ۸۸
مدیر کل کمیته امداد استان گلستان خبرداد؛

جانباز نیکوکار مینودشتی ساختمان مسکونی خودرا به کمیته امداد این شهر هدیه کرد

جانباز نیکوکار مینودشتی ساختمان مسکونی خودرا به کمیته امداد این شهر هدیه کرد
(چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۰) ۲۰:۴۴

جانباز نیکوکار مینودشتی در اقدامی خداپسندانه و با نیّت زکات مستحبه ، یک باب ساختمان مسکونی خود را به کمیته امداد شهرستان مینودشت به شرط عمر اهداء کرد تا عواید آن به مددجویان تحت حمایت این شهر تعلق گیرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد،عیسی بابایی مدیر کل کمیته امداد استان گلستان با اعلام این خبر افزود: یک جانباز خیر و نیکوکار مینودشتی در اقدامی خداپسندانه با حضور در کمیته امداد واعلام اهداء واحد مسکونی خود به کمیته امداد،جلوه ی زیبایی از بخشش وانفاق واحسان را به نمایش گذاشت.
وی با اشاره به اینکه این ساختمان در زمینی به مساحت 374 مترمربع و زیربنای 230 متر مربع ودارای زیرزمین 38 متر مربع بنا شده است افزود: ارزش ریالی این ساختمان اهدایی 35 میلیارد ریال برآورده شده است .
بابایی با توجه به نیّت این خیّر افزود: مقرر شد پس از فوت ایشان وهمسرش ، مرکز رادیولوژی و سونوگرافی توسط کمیته امداد دراین ملک ایجاد و عواید حاصله صرف کمک به ایتام ، تهیه وخرید جهیزیه برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد مینودشت شود.
مدیر کل کمیته امداد استان گلستان گفت: مراحل انتقال سند ملک مذکور،با هماهنگی رئیس اداره حقوقی ،املاک وامور نمایندگان کمیته امداد استان و رئیس کمیته امداد شهرستان مینودشت ، پیگیری وپس از انجام تشریفات قانونی از طریق دفتر خانه رسمی بنام کمیته امداد امام (ره) شهرستان مینودشت  به ثبت رسید.
بابایی با قدردانی از این خیر، این گونه اعمال را مصداق عینی صالحات وباقیات عنوان کردوگفت : باقیات صالحات، اعمال صالحی است که نزد خدا محفوظ می‌‏ماند و باعث شکر و اجرعظیم از جانب پروردگار می‌‏شود.وآثار اینگونه اعمال در دنیا وآخرت ساری وجاری است.
انتهای پیام


تعداد بازدید : ۹۲۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید