دکمه موبایل منو

جزییات خبر

دوشنبه / ۲۸ تیر ۱۴۰۰ / ۰۰:۰۰
سرویس : گلستان
کد خبر : ۱۸۳۴۲۶
گزارشگر : ۸۸
با حکم مدیرکل کمیته امداد گلستان :

رئیس کمیته امداد شهرستان رامیان منصوب شد

رئیس کمیته امداد شهرستان رامیان منصوب شد
(دوشنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۰) ۰۰:۰۰

با حکم مدیرکل کمیته امداد استان گلستان، علی صفی الحسینی ، به عنوان رئیس کمیته امداد رامیان معرفی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، با حضور عیسی بابایی ، مدیرکل کمیته امداد استان گلستان ضمن تقدیر از خدمات ارزنده کومیانی ، آئین معارفه علی صفی الحسینی ، بعنوان رئیس کمیته امداد شهرستان رامیان ، برگزار شد.
عیسی بابایی مدیرکل کمیته امداد استان گلستان در این مراسم بیان کرد: همه دستگاه های اجرایی محل خدمت به مردم است ولی خدمت در کمیته امداد امام خمینی (ره) قداست ویژه ای دارد ، چراکه این نهاد محل خدمت به اقشار نیازمند و محروم بویژه ایتام  است.
بابایی ادامه داد: در شرایط حساس کنونی کشور ومشکلات معیشتی مردم ، کمیته امداد امام خمینی (ره) با خدمت به نیازمندان نه تنها برای بهبود وضعیت زندگی محرومان و ایجاد زندگی توأم با عزت برای آنها تلاش می کند ، بلکه با ارائه این خدمات مانع از بروز آسیب های اجتماعی و ایجاد شکاف بیشتر اقتصادی و اجتماعی در جامعه می شود.
وی عنوان کرد: پس از عبادت خداوند سبحان ، بالاترین عبادت ها خدمت به مردم است و در شرایط حاضر که در جنگ اقتصادی هستیم، خدمت به محرومان یعنی حضور در خط مقدم دفاع از کشور، چراکه دشمن می خواهد با فشار اقتصادی و ایجاد مشکلات مختلف، کشور را در زمینه اجتماعی و سیاسی با چالش و مشکل مواجه کند.
مدیرکل کمیته امداد استان گلستان خاطرنشان کرد: همان گونه که مقام معظم رهبری ((مدظله العالی)) بر خدمت به مردم به ویژه محرومین و آسان کردن زندگی برای آنان تاکید دارند، ما نیز به تأسی و تبعیت از این کلام نافذ،  تلاش کرده ایم تا جایی که ممکن است به حل مشکلات مالی و معیشتی مردم کمک کنیم.
وی اظهارکرد: معتقدیم اگر نتوانیم گره ای از مشکلات مردم باز کنیم، کار ما ارزشی نخواهد داشت از همین رو انتصاب ها تنها بر بار مسئولیت ما می افزاید چراکه هر آغاز مسئولیتی پایانی دارد ولی آنچه باقی می ماند کارنامه ای است که در درگاه الهی  برای آن باید پاسخگو باشیم.
در ادامه ضمن تقدیر از زحمات آقای جعفر کومیانی ، سرپرست سابق این اداره ، علی صفی الحسینی به عنوان رئیس جدید کمیته امداد شهرستان رامیان معرفی شد.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۸۵۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید