دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۳ اَمرداد ۱۴۰۰ / ۰۸:۲۰
سرویس : گلستان
کد خبر : ۱۸۳۶۸۵
گزارشگر : ۸۸

کمک چهار میلیارد تومانی گلستانی ها به نیازمندان در روز عید غدیر

کمک چهار میلیارد تومانی گلستانی ها به نیازمندان در روز عید غدیر
(چهارشنبه ۱۳ اَمرداد ۱۴۰۰) ۰۸:۲۰

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) گلستان گفت: مردم خیر و نیک‌اندیش گلستان در روز عید غدیر 4 میلیارد و 800 میلیون تومان به نیازمندان تحت حمایت این نهاد کمک کردند.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، عیسی بابایی، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) گلستان گفت: عید غدیر امسال مردم خیر و نیک‌اندیش گلستان بیش از چهار میلیارد و 800 میلیون تومان به نیازمندان تحت حمایت این نهاد کمک کردند که این کمک‌ها شامل غذای گرم، سبد غذایی، دام زنده و بسته های فرهنگی بوده است.
بابایی با اشاره به سفارش ائمه معصومین (ع) واطعام نیازمندان در روز عید سعید غدیر خم افزود: در روز عید غدیر امسال 133 هزار و 123 پرس غذای گرم به ارزش 3 میلیارد و 500 میلیون تومان در قالب اطعام علوی با کمک مراکز نیکوکاری در بین نیازمندان توزیع شد.
وی با اشاره به اهدای 2 هزار و 920 سبد غذایی اظهار داشت: ارزش این سبدهای غذایی بیش از 1 میلیارد تومان بوده است.
بابایی همچنین از ذبح 39 راس دام زنده وتوزیع گوشت به ارزش 92 میلیون تومان در روز عید غدیر امسال خبر داد و گفت: همچنین در عید غدیر بیش از 10هزار بسته فرهنگی به ارزش 187 میلیون تومان با اولویت خانواده های تحت حمایت سادات ، توزیع گردید.
مدیرکل کمیته امداد استان گلستان با اشاره به رعایت پروتکل های بهداشتی در تمامی اقدامات صورت گرفته افزود: تجلیل از کادر درمان ومدافعان سلامت سطح استان و اهداء کارت هدیه به آنان جمعا به ارزش 50 میلیون تومان ، دیدار با خانواده های تحت حمایت سادات درقالب طرح مفتاح الجنه ، برپایی ایستگاههای صلواتی و پذیرایی از آحاد مردم و افتتاح و تحویل یک واحد منزل مسکونی سادات از جمله اقدامات مهم واساسی  در روزعید غدیر بوده است .
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۶۸۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید