جزییات خبر

پنج شنبه / ۴ شهریور ۱۴۰۰ / ۰۹:۲۳
سرویس : گلستان
کد خبر : ۱۸۴۰۱۴
گزارشگر : ۸۸

مدیرکل کمیته امداد استان گلستان در پیامی هفته دولت و روز کارمند را تبریک گفت

(پنج شنبه ۴ شهریور ۱۴۰۰) ۰۹:۲۳

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان گلستان در پیامی هفته دولت و روز کارمند را به همه دولتمردان و کارمندان خدوم و متعهد به ویژه امدادگران نهاد مقدس کمیته امداد تبریک و تهنیت گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، عیسی بابایی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان گلستان ، در پیامی اظهار داشت:
هفته دولت یاد آور یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر است که الگوهای جاودانه خدمت صادقانه به مردم در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می باشند.
فرارسیدن هفته دولت که مقـارن است با گرامیداشت ایام شهادت شهیدان رجـائی و باهنر، نمادی ماندگار از وحدت ملت و دولت در مسیر پیشرفت و سرافرازی در تاریخ پر افتخار انقلاب شکوهمند ایران اسلامی و نیز تجـلی راستین از روحیه خدمتگزاری      بی منت و خالصانه به مردم است.

بی‌شک در سالی که از سوی مقام معظم رهبری سال "تولید ، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها " نامگذاری شد ، فرصتی است برای مسئولان و مدیران تا با سرمشق قرار دادن ویژگی‌های والای اخلاقی و راه و روش این شهدای بزرگوار دولت و در شرایطی که نظام جمهوری اسلامی ایران تحت شدیدترین و بی رحمانه ترین تحریم های استکبار جهانی قرار دارد با وحدت و همدلی زمینه های رشد و پیشرفت روز افزون و حمایت از تولیدکنندگان و فعالان عرصه کار و سرمایه و حمایت از تولید داخلی و همچنین گسترش روحیه امید و نشاط را در جامعه در راستای سربلندی و عزت ایران اسلامی و منویات مقام معظم رهبری گام بردارند.
فرا رسیدن هفته دولت را به همه دولتمردان و کارمندان خدوم و متعهد و کارگزاران دولت در استان گلستان ،بویژه همکاران خودم در نهاد مقدس کمیته امداد که با خدمت صادقانه در مسیر پیشبرد اهداف عالی انقلاب اسلامی و در راستای تحقق آرمان‌های بلند حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) گام بر می دارند، تبریک و تهنیت عرض کرده و ضمن قدردانی از تلاش های تمامی دولتمردان خدوم توفیق روزافزون برای همه عزیزان از درگاه خداوند متعال خواستارم. امیدوارم خداوند این شایستگی را عنایت فرماید که در راستای تعالیم معنوی اسلام و الگو گرفتن از فرامین مولایمان امیر المؤمنین(ع) خدمات صادقانه و خالصانه که شایسته ملت شریف ایران است را تقدیم مددجویان و ولی نعمتان جامعه نماییم.
انتهای پیام.

تعداد بازدید : ۶۹۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید