جزییات خبر

پنج شنبه / ۴ شهریور ۱۴۰۰ / ۰۰:۱۶
سرویس : گلستان
کد خبر : ۱۸۴۰۲۱
گزارشگر : ۸۸

مدیر کل کمیته امداد استان گلستان ، درپیامی ، انتخاب دکتر عبدالملکی ، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد را بعنوان وزیر تعاون، کار ورفاه اجتماعی تبریک گفت .

(پنج شنبه ۴ شهریور ۱۴۰۰) ۰۰:۱۶

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد ، عیسی بابایی مدیرکل کمیته امداد استان گلستان، انتخاب حجت الله عبدالملکی ،معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد را به عنوان وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تبریک گفت.
در متن این پیام آمده است :
جناب آقای دکتر حجت‌الله عبدالملکی، عضو محترم هیئت امنای کمیته امداد امام خمینی (ره)
رای اعتماد نمایندگان محترم مردم در مجلس شورای اسلامی و انتخاب جنابعالی بعنوان سکاندار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی را صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می نمایم.
اکنون که آغاز به کار دولت انقلابی با طلیعه گام دوم انقلاب و ورود انقلاب اسلامی به دومین مرحله‌ی خودسازی، جامعه‌پردازی و تمدن‌سازی تقارن پیدا کرده است، اطمینان دارم حضور جنابعالی در راس این وزارتخانه به عنوان مدیری پرتلاش، متعهد و کار آزموده و با سابقه ای درخشان در نهاد مقدس کمیته امداد و خدمت به ولینعمتان جامعه اسلامی که نمایان گر تجربیات گرانبهای علمی و عملی طی سالیان بسیار است، نتایج مطلوبی برای کشور عزیزمان ایران به همراه خواهد داشت و موجبات تعالی و سربلندی کشور را فراهم خواهد ساخت
موفقیت، سربلندی و سرافرازی شما را در راستای تحقق اهداف نظام و انقلاب و بویژه ترویج و نشر فرهنگ ایثار، جهاد و مقاومت از درگاه خداوند منان مسئلت دارم.
انتهای پیام.

تعداد بازدید : ۶۰۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید