دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ / ۰۹:۳۷
سرویس : گلستان
کد خبر : ۱۸۴۴۱۰
گزارشگر : ۸۸

تفاهم نامه همکاری بین کمیته امداد استان گلستان و دانشگاه فنی حرفه ای استان منعقد شد

تفاهم نامه همکاری بین کمیته امداد استان گلستان و دانشگاه فنی حرفه ای استان منعقد شد
(چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۴۰۰) ۰۹:۳۷

مدیرکل کمیته امداد گفت: تفاهمنامه همکاری بین این اداره‌کل و دانشگاه فنی وحرفه ای استان گلستان منعقد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد،عیسی بابایی،مدیرکل کمیته امداد استان گلستان گفت:این تفاهم نامه درراستای فراهم آوردن زمینه ارتقاء مهارتی ، توانمندسازی اقتصادی و اشتغال مددجویان مورد حمایت امداد با استفاده از ظرفیت های علمی ، اماکن و امکانات کارگاهی دانشگاه منعقد شده است .
وی گفت: از هدف دیگر این تفاهمنامه ، برنامه ریزی ومشارکت در توانمندسازی اقتصادی مددجویان ، هم افزایی ظرفیت های طرفین در راستای ارتقای شاخص های اشتغال ، تشریک مساعی واتخاذ تدابیر لازم جهت پایدار سازی مشاغل ایجاد شده برای مستعدین و ارائه آموزش‌های مهارتی کارآفرینی در راستای کمک به رونق بازار و کسب و کار مددجویان می باشد .
بابایی با اشاره به اینکه هدف اصلی کمیته امداد توانمندسازی با ایجاد اشتغال است، بیان کرد: اجرای طرح های اشتغال این نهاد به صورت کارشناسایی شده تا مرحله اجراء و بعداز اجراء بین 3 تا 5 سال نیز نظارت می گردد.
مدیرکل کمیته امداد استان گلستان ازجمله مهمترین اهداف این تفاهم نامه را همکاری در برگزاری رویدادهای کار آفرینی ، استارت آپ ها وبازارچه های اشتغال ، تشویق کارفرمایان مرتبط با دانشگاه جهت جذب و بکارگیری مددجویان و مشاوره و هدایت شغلی و برگزاری دوره های آموزشی کوتاه مدت با صدور گواهینامه مهارتی نام برد.
انتهای پیام.

تعداد بازدید : ۶۴۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید