دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۱۱ مهر ۱۴۰۰ / ۰۹:۰۰
سرویس : گلستان
کد خبر : ۱۸۴۷۳۴
گزارشگر : ۸۸
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان گلستان خبر داد؛

تدوین نقش کمیته امداد استان گلستان در دوران دفاع مقدس

تدوین نقش کمیته امداد استان گلستان در دوران دفاع مقدس
(یکشنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۰) ۰۹:۰۰

مدیرکل کمیته امداد استان گلستان گفت: کتاب مجاهدت‌های کمیته امداد و نقش این نهاد در دروان دفاع مقدس تدوین می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد ، عیسی بابایی، مدیرکل کمیته امداد استان گلستان در دیدار با سرهنگ محمد رضا کاظمی ،مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گلستان با بیان این‌که خدمت به جامعه محروم کمتر از ایثارگری و جهاد نیست ، اظهار داشت: کارکنان کمیته امداد استان گلستان در دوران دفاع مقدس پا به پای رزمندگان حضور داشتند و از خود رشادت‌های بسیاری به جای گذاشتند که از جمله خدمات کمیته امداد در دوران دفاع مقدس را می‌توان پشتیبانی از جبهه های حق علیه باطل و رزمندگان نام برد.
بابایی افزود: در نظر داریم با همکاری اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان گلستان، نقش کمیته امداد امام خمینی (ره) این استان در دوران دفاع مقدس را کمتر از ایثارگری و جهاد نیست در قالب یک کتاب تدوین کنیم و در همین راستا کمیته‌ای با حضور پیشکسوتان و ایثارگران کمیته امداد امام خمینی (ره) استان گلستان تشکیل داده‌ایم که به جمع‌آوری اسناد و مدارک در دوران دفاع مقدس می‌پردازند.
وی تصریح کرد: اقشار مختلف مردم در پیروزی انقلاب اسلامی، دوران هشت سال دفاع مقدس و در عرصه های گوناگون حضوری گسترده داشته اند و تاکنون وحدت خود را بارها و بارها به جهانیان ثابت کرده اند و زنده نگه داشتن یاد و خاطره رزمندگان و رشادت‌های آنان برای همه مسئولین در هر نهاد و سازمان یک وظیفه است.
نقش کمیته امداد در جنگ تحمیلی ماندگار است.
مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان گلستان گفت: خدمات کمیته امداد امام خمینی (ره) این استان در دوران هشت سال دفاع مقدس بسیار اثرگذار بود.
سرهنگ محمدرضا کاظمی با اشاره به اینکه تامین برخی از نیاز‌های رزمندگان در طول دوران دفاع مقدس از مهم‌ترین اقدامات و فعالیت‌های کمیته امداد بود، گفت: تقدیم شهید و جانباز و ایثارگر از بین امدادگران خدمتگزار این نهاد مردمی بخشی از رشادت‌ها و فداکاری‌های آن‌ها محسوب می‌شود.
یکی دیگر از مهم‌ترین عملکرد این نهاد مردمی حمایت از قشرهای نیازمند و آسیب پذیر جامعه به عنوان حامیان اصلی نظام مقدس جمهوری اسلامی بعد از دوران دفاع مقدس بود که نقش بسزایی در تقویت روحیه دفاعی و انسجام ملی داشته است.
انتهای پیام.

تعداد بازدید : ۳۷۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید