آرشیو اخبار

امروز : سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۸ ساعت : ۱۱:۱۱

[۱۳۹۰]  ::  [۱۳۹۱]  ::  [۱۳۹۲]  ::  [۱۳۹۳]  ::  [۱۳۹۴]  ::  [۱۳۹۵]  ::  [۱۳۹۶]  ::  [۱۳۹۷]  ::  [۱۳۹۸]  ::  [۱۳۹۹]
تعداد اخبار : ۱۲

182 هزار و 954 محموله اقلام مورد نیاز به سیل زدگان سیستان و بلوچستان ارسال شد

 
مدیرکل کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان گفت: 182هزار و 954 محموله به ارزش بیش از دو میلیارد و 705میلیون تومان در قالب کمک های نقدی و غیر نقدی در سطح استان سیستان و بلوچستان از طریق این نهاد جمع آوری و در کمترین زمان ممکن به دست خانوارهای آسیب دیده از سیل رسیده است.
۱۳۹۸/۱۱/۰۱ , ۱۰:۵۷

حمایت مدیران دستگاه‌های اجرایی استان مرکزی از 2200 فرزند ایتام و محسنین

 
مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی گفت: در راستای پویش جذب 20 هزار حامی برای فرزندان ایتام و محسنین در استان مرکزی، مدیران دستگاه‌های اجرایی حمایت از 2200 فرزند ایتام و محسنین را عهده دار شدند.
۱۳۹۸/۱۱/۰۱ , ۱۰:۴۰

رشد 17 درصدی مشارکت مردمی در کمک به نیازمندان

 
مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: مردم نیکوکار استان طی 9 ماهه سال جاری بیش از 53 میلیارد و 829 میلیون تومان در قالب طرح های مختلف به نیازمندان کمک کرده اند که این رقم در مقایسه با رقم بیش از 45 میلیارد و 854 میلیون تومانی از رشد 17 درصدی برخوردار است.
۱۳۹۸/۱۱/۰۱ , ۱۰:۳۱

اهدای 24 تخته فرش به نوعروسان تحت حمایت

 
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قزوین گفت: یکی از خیران فعّال 24 تخته فرش به نوعروسان تحت حمایت این نهاد اهداء کرد.
۱۳۹۸/۱۱/۰۱ , ۱۰:۲۵

ارسال کمک های مردمی به روستاهای سیل زده بخش بنت

 
رییس کمیته امداد بخش بنت شهرستان نیکشهر گفت: 120 تخته پتو و 12 دستگاه بخاری برقی در بین مناطق سیل زده بخش بنت توزیع شده است و سایر کمک ها نیز در اسرع وقت به دست خانوارهای سیل زده می رسد.
۱۳۹۸/۱۱/۰۱ , ۱۰:۰۲

دهه فجر فرصت بزرگی برای معرفی دستاوردهای انقلاب است

 
مدیرکل کمیته امداد اصفهان در نشست هم اندیشی کارگروه همیاری و خدمت رسانی ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان اصفهان عنوان کرد: دهه فجر فرصت بزرگی برای معرفی دستاوردهای انقلاب است
۱۳۹۸/۱۱/۰۱ , ۰۹:۳۷

بهره‌مندی 4429 خانوار تحت حمایت استان مرکزی از کمک‌های موردی

 
طی 9ماهه سال‌جاری 4429 خانوار تحت حمایت کمیته امداد استان مرکزی از کمک‌های موردی با اعتبار یک میلیاردو 728 میلیون تومان بهره مند شدند.
۱۳۹۸/۱۱/۰۱ , ۰۹:۰۶

بهره‌مندی ماهانه 1875 کودک مبتلا به سوءتغذیه استان سمنان از سبد غذایی

 
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان سمنان گفت: ماهانه 1875 کودک تحت حمایت کمیته امداد استان سمنان که مبتلابه سوءتغذیه هستند از سبد غذایی بهره‌مند می‌شوند.
۱۳۹۸/۱۱/۰۱ , ۰۸:۵۱

مردم نیکوکار سیستان و بلوچستان و خارج استان بیش از 2 میلیارد تومان به سیل‌زدگان کمک کردند

 
مدیرکل کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان گفت: مردم نیک اندیش و خیر استان سیستان و بلوچستان و خارج استان بیش از دو میلیارد و 245 میلیون تومان کمک نقدی و غیرنقدی به سیل زدگان جنوب استان انجام داده اند.
۱۳۹۸/۱۱/۰۱ , ۰۸:۲۶

کمک 54.5 میلیارد تومانی مردم استان خراسان شمالی به محرومان

 
مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی گفت: مردم نیکوکار این استان طی 9 ماهه امسال بیش از 54 میلیارد و 500 میلیون تومان به محرومان کمک کردند.
۱۳۹۸/۱۱/۰۱ , ۰۸:۱۷

همکاری 65 وکیل نیکوکار با کمیته امداد مازندران

 
رئیس حقوقی کمیته امداد مازندران گفت: 65 وکیل نیکوکار در استان به منظو رفع مشکلات حقوقی مددجویان با کمیته امداد همکاری می کنند.
۱۳۹۸/۱۱/۰۱ , ۰۷:۳۲

حق بیمه تأمین اجتماعی 835 مددجوی تحت حمایت پرداخت شد

 
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان یزد گفت: طی 9 ماهه امسال 950 میلیون تومان برای حق بیمه تأمین اجتماعی ۸۳۵ نفر از مجریان طرح‌های خودکفایی و زنان سرپرست خانوار تحت حمایت این نهاد پرداخت شد.
۱۳۹۸/۱۱/۰۱ , ۰۷:۳۱