آرشیو اخبار

امروز : سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹ ساعت : ۲۳:۵۲

[۱۳۹۰]  ::  [۱۳۹۱]  ::  [۱۳۹۲]  ::  [۱۳۹۳]  ::  [۱۳۹۴]  ::  [۱۳۹۵]  ::  [۱۳۹۶]  ::  [۱۳۹۷]  ::  [۱۳۹۸]  ::  [۱۳۹۹]  :: 
[۱۴۰۰]
تعداد اخبار : ۲۵

استفاده از روش‌های نوین در جمع‌آوری صدقات مردم

 
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان همدان گفت: از ابتدای آذرماه، قبض دریافت صدقات مردم به‌صورت الکترونیکی صادرشده است.
۱۳۹۹/۱۱/۰۷ , ۱۶:۵۶

30 درصد اشتغال کشور، توسط کمیته امداد ایجادشده است

 
مدیرکل کمیته امداد استان همدان گفت: توانمندسازی خانواده‌های تحت پوشش، همواره در اولویت فعالیت‌های کمیته امداد قرار دارد.
۱۳۹۹/۱۱/۰۷ , ۱۶:۵۲

ملاقات مردمی مدیر کل استان تهران در اداره مناطق 9 و 10 تهران برگزار شد

 
در جهت اجرای طرح تکریم ارباب رجوع ملاقات مردمی مدیرکل کمیته امداد استان تهران با مددجویان و شهروندان تهرانی در اداره کمیته امداد با مددجویان تحت حمایت و سایر شهروندان پیش از ظهر امروز مناطق 9 و 10 برگزار شد.
۱۳۹۹/۱۱/۰۷ , ۱۵:۴۹

تامین مصالح ساختمانی و آهن مورد نیاز برای ساخت مسکن محرومان در بودجه 99

 
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با یادآوری مسئولیت اجتماعی تولیدکنندگان و صنایع کشور در قبال اقشار محروم گفت: پیشنهاد کمیسیون صنایع و معادن، تامین مصالح ساختمانی و آهن مورد نیاز برای ساخت مسکن محرومان از سوی صنایع مرتبط است.
۱۳۹۹/۱۱/۰۷ , ۱۴:۵۵

دیدار نماینده حامی تهرانی با ایتام گلستانی

 
دکتر زهره وند به نمایندگی از عباس ایروانی حامی نیکوکار تهرانی با فرزندان معنوی ایشان در طرح اکرام ایتام کمیته امداد استان گلستان دیدار کرد.​ ​
۱۳۹۹/۱۱/۰۷ , ۱۴:۳۰

برون سپاری خدمات کمیته امداد به مراکز نیکوکاری

 
قائم مقام کمیته امداد استان لرستان گفت: یکی از برنامه های این نهاد برون سپاری یکسری از خدمات این نهاد به مراکز نیکوکاری است.
۱۳۹۹/۱۱/۰۷ , ۱۳:۳۵

بازنشستگی 443 مددجوی کمیته امداد آذربایجان‌غربی

 
هم اکنون 443 نفر از مددجویان کمیته امداد آذربایجان‌غربی بازنشسته تامین اجتماعی بوده و از خدمات تامین اجتماعی بهره‌‌مند هستند.
۱۳۹۹/۱۱/۰۷ , ۱۳:۳۴

بهره‌مندی 1063 مددجوی کهگیلویه و بویراحمدی از آموزش‌های فنی و حرفه‌ای

 
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: 1063 نفر از مددجویان این نهاد از ابتدای سال جاری تاکنون از دوره‌های آموزش فنی و حرفه‌ای بهره‌مند شدند.
۱۳۹۹/۱۱/۰۷ , ۱۲:۵۱

پرداخت کمک‌هزینه خرید جهیزیه به 225 نوعروس استان

 
به مناسبت ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س)، 225 نوعروس تحت حمایت کمیته امداد آذربایجان‌غربی از کمک‌هزینه خرید جهیزیه بهره‌مند می‌شوند.
۱۳۹۹/۱۱/۰۷ , ۱۲:۵۱

احداث و تکمیل 456 واحد مسکن مددجویی در چهارمحال و بختیاری

 
مدیرکل کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: طی 10 ماهه نخست امسال 456 واحد مسکن در شهرها و روستاهای استان احداث و تکمیل شده است.
۱۳۹۹/۱۱/۰۷ , ۱۲:۴۹

ایجاد ایستگاه های مطالعه و کتابخوانی در مراکز نیکوکاری

 
مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه با اشاره به انعقاد تفاهم نامه همکاری بین این نهاد و اداره کل کتابخانه های عمومی استان، گفت: هم اکنون بیش از 100 مرکز نیکوکاری در سطح استان فعالیت می کنند که می توانیم در قالب طرح ایستگاه های مطالعه از این مراکز به عنوان پایگاه های ترویج کتابخوانی استفاده کنیم.
۱۳۹۹/۱۱/۰۷ , ۱۲:۲۶

بیش از 8 هزار خدمت حقوقی به مددجویان کمیته امداد خراسان رضوی

 
رئیس اداره حقوقی، امور املاک و نمایندگان کمیته امداد خراسان رضوی گفت: این نهاد 7 هزار و 235 خدمت حقوقی را به مددجویان تحت حمایت در بخش های قرارداد، مشاوره، اظهارنامه حقوقی، دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعی و شرکت در جلسات دادرسی در سطح استان ارائه داده است.
۱۳۹۹/۱۱/۰۷ , ۱۱:۵۰

باید نظام تدبیر و دانایی در تفکر ، اندیشه وکردار ورفتار کارگزارن نهادینه شود

 
بیست وششمین جلسه کارگروه سلامت با تأکید بر پیشگیری و مقابله با ویروس منحوس کرونا ، با هدف برنامه‌ریزی اصولی و حرکت جهادی برای خدمت‌رسانی به جامعه هدف و به ویژه سالمندان عزیزدر شرایط کنونی با حضور اعضای کارگروه به ریاست مدیرکل کمیته امداد استان زنجان برگزار شد.
۱۳۹۹/۱۱/۰۷ , ۱۱:۲۳

رشد 52 درصدی صدقات در استان فارس

 
تا پایان امسال به صورت پایلوت 4000 مشترک جدید صدقات خود از طریق دریافت کد QR پرداخت می کنند.
۱۳۹۹/۱۱/۰۷ , ۱۱:۰۹

نیکوکاران بازوی کمکی کمیته امداد

 
رئیس کمیته امداد کلات گفت: نیکوکاران، بهترین بازوی کمک رسان به این اداره هستند و این افراد با استفاده از پتانسیلهای موجود در راستای پیشبرد اهداف کمیته امداد می توانند در بخش های فرهنگی، مشارکتهای مردمی و حمایتی فعالیت کنند.
۱۳۹۹/۱۱/۰۷ , ۱۱:۰۷

تولید سالانه 18 میلیون کیلووات برق توسط مددجویان کمیته امداد

 
مدیرکل هدایت شغلی کمیته امداد با اشاره به راه‌اندازی 2100 نیروگاه خورشیدی برای مددجویان کمیته امداد گفت: سالانه حدود 18 میلیون کیلووات برق توسط نیروگاه‌های خورشیدی مددجویان تولید و وارد شبکه می‌شود.
۱۳۹۹/۱۱/۰۷ , ۱۱:۰۰

برنامه کمیته امداد اصفهان برای کنکور 1400

 
بالغ بر 19 هزار دانش آموز در سراسر استان تحت حمایت کمیته امداد هستند که از این جمع 932 نفر در آستانه کنکور قرار دارند و با همت این نهاد زمینه شرکت آنها در دوره های یکی از موسسات آموزشی معتبر فراهم شده است.
۱۳۹۹/۱۱/۰۷ , ۱۰:۳۱

اجرای طرح اشتغال نخ ریسی توسط 16 زن سرپرست خانوار گلپایگانی

 
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) اداره گلپایگان گفت: 16 نفر از زنان سرپرست خانوار گلپایگانی در دو ماه گذشته با حمایت این اداره طرح اشتغال نخ‌ریسی راه اندازی کرده اند.
۱۳۹۹/۱۱/۰۷ , ۱۰:۳۰

۲۰۰ سری جهیزیه بین زوج‌های نیازمند در استان کرمان توزیع شد

 
مدیرکل کمیته امداد استان کرمان از توزیع ۲۰۰ سری جهیزیه بین زوج‌های نیازمند تحت حمایت کمیته امداد استان کرمان در قالب چهاردهمین مرحله کمک‌های مؤمنانه (رزمایش ایران همدل) خبر داد.
۱۳۹۹/۱۱/۰۷ , ۱۰:۰۴

کمیته امداد استان کرمان و قرارگاه منطقه‌ای جنوب شرق ارتش تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

 
کمیته مداد استان کرمان و قرارگاه منطقه‌ای جنوب شرق ارتش باهدف سرعت بخشی و تسهیل در انجام طرح مهارت‌آموزی در بین کارکنان وظیفه تحت حمایت کمیته امداد استان تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.
۱۳۹۹/۱۱/۰۷ , ۱۰:۰۲

بهره‌مندی 661 خانواده با سرپرست زندانی از حمایت‌های کمیته امداد

 
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان مرکزی از بهره‌مندی 661 خانواده زندانیان جرایم غیرعمد از خدمات این نهاد خبر داد و گفت: پرداخت کمک معیشت، جهیزیه، هدیه ازدواج، وام کارگشایی و تسهیلات اشتغال بخشی از خدمات ارائه شده به این خانواده‌ها در سال جاری است.
۱۳۹۹/۱۱/۰۷ , ۰۸:۱۵

تشویق مددجویان یزدی به تولید فرش دست‌باف با نشان جهانی احسان

 
مدیرکل کمیته امداد استان یزد گفت: با توجه به ثبت جهانی علامت جمعی احسان (ehsan) با ذینفعی مددجویان تحت حمایت کمیته امداد به‌عنوان اولین علامت جمعی فرش که در آذرماه امسال به ثبت جهانی رسید به همین منظور مددجویان یزدی به سمت فرش‌بافی تشویق می‌شوند.
۱۳۹۹/۱۱/۰۷ , ۰۸:۰۷

برگزاری برنامه‌های فرهنگی برای 3500 نفر از مددجویان کمیته امداد خراسان شمالی

 
مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی از برگزاری برنامه‌های فرهنگی و بصیرتی در فضای مجازی برای سه هزار و 500 نفر از مددجویان تحت حمایت این نهاد در ایام دهه مبارک فجر خبر داد.
۱۳۹۹/۱۱/۰۷ , ۰۷:۳۹

بهرمندی ۵۵۹۰ خانوار مازندرانی از بیمه های اجتماعی و بیمه روستاییان وعشایر

 
قائم مقام کمیته امداد مازندران،گفت: تاکنون پنج هزار و۵۹۰ خانوار از مددجویان تحت حمایت این نهاد از بیمه های اجتماعی وبیمه روستاییان و عشایر ، بهرمند شدند.
۱۳۹۹/۱۱/۰۷ , ۰۶:۲۲

اهدای ۵۰۰۰تبلت به دانش آموزان تحت حمایت/تاکنون در مازندران ۳۰۰مرکز نیکوکاری ایجاد شد

 
مدیرکل کمیته امداد مازندران با حضور در دفتر خبرگزاری شبستان مازندران گفت: پنج هزار تبلت با کمک خیران تهیه شده و به دانش آموزان نیازمند اهدا می شود.
۱۳۹۹/۱۱/۰۷ , ۰۶:۲۰